Wpis z mikrobloga

Weźcie mi to wytłumaczcie bo nie rozumiem czemu nie mamy maseczek w Polsce? Fabryki w Chinach #!$%@?ą z produkcją i nawet nie sprzedają tych maseczek tylko dają bezpłatnie. Moja firma cały czas otrzymuje od nich dostawy maseczek mimo że o to nie prosiliśmy, dorzucają gratisy w postaci np 1000 maseczek. Już ok 5000 szt przekazaliśmy naszemu szpitalowi, 1000 szt mamy na stanie dla pracowników. Tak więc niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego nasz kraj nie może wysłać do Chin samolotu po kilka milionów sztuk tych maseczek?
#koronawirus #sluzbazdrowia
  • 27
@zmasowanyatak: jakiś czas temu na samym początku epidemii w PL jakiś dupek się żalił z anonimowych, ze państwo z dykty, i w tym samym poście przyznał, że jego żona pracująca w szpitalu wyniosła karton maseczek ''bo wszyscy wynoszą to ona też'' (a karton to duuuużo maseczek) i chyba też innych środków zapobiegawczych z magazynu szpitalnego bo nikt nie robi ewidencji asortymentu i nie zauważy, ze zniknęło,
W tym kraju nigdy nie
@zmasowanyatak #!$%@? o co chodzi z tymi maseczkami? U mnie na osiedlu w aptece na drzwiach napisane. MAMY W SPRZEDAŻY MASECZKI. BLA BLA BLA. w aptece przy samych drzwiach stoisko z lekami antywirusowymi pelne. Nie ma tych maseczek bo talie barany jak ty wykupili po 1000 sztuk. Lol