Wpis z mikrobloga

co może być przyczyną tego, że santander nie chce dac kredytu 20k na 36 miesiecy przy średnich wpływach na konto 12k? Wpływy z umowy o dzieło i umowy zlecenie.
Mam kartę kredytową z 7,5k limitu,która zawsze w porę spłacam i limit kredytowy 2,5k, który chetnie zamknę o ile pomoże we wzięciu kredytu.

Proponowali mi 15k na 60 miesięcy (XD) i po tym, jak kilka razy sprawdziłem czy coś sie zmienia usunęli mi w ogóle jakiekolwiek opcje kredytów (w tym zwiekszenie limitu kredytówki, debetu na koncie etc.)

zmieniać ten durny bank?

@santanderbankpolska
#santander #banki #kredyt #finanse
KupieczKonstantynopola - co może być przyczyną tego, że santander nie chce dac kredyt...

źródło: comment_1584894275PYBDFVBtRygktMDktZGdNf.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@memory: zamknąć w cholerę ten debet kredytowy? to tylko 2,5k i gdyby dało się to zrobić przez internet to bym dawno zamknął. umowa jest na rok i z jakiegoś powodu stronią od tego, żeby dało się łatwo zrezygnować...

kredytówke chyba warto zostawić skoro nigdy nie zalegam?
  • Odpowiedz
@Kupiec_z_Konstantynopola: być może złożyłeś w ostatnich miesiącach wiele zapytań kredytowych, przez co Twój scoring drastycznie spadł i ze względu na ilość zapytań santander nie chce Ci już udzielić żadnego finansowania. Jak czesto składałeś wniosek? Czy zobowiązania są płacone na biężąco? Od jak dawna masz umowe z tym samym pracodawca? Zajmuje sie kredytami zawodowo - jak cos, to zapraszam na priv :)
  • Odpowiedz
@Kupiec_z_Konstantynopola: poprawia ale jak się starasz o większy kredyt warto być mniej obciążonym kredytowo. Chociaż różne banki różnie oceniają i bora pod uwagę inne rzeczy: nieraz jest tak że w jednym banku ci odrzucą kredyt a w drugim poszło bez problemu. Nikt do końca nie wie czemu;)
  • Odpowiedz