Aktywne Wpisy

lubie-sernik +129
Chwilę nic nie pisałem, bo musiałem "ochłonąć".
W Bangoku jest strasznie gorąco, nie mogę się do tego przyzwyczaić. Jak wychodzę z budynku to bucha we mnie gorąc jakbym otworzył nagrzany piekarnik. Po 5 sekundach zaczynam się pocić xD
W niedziele przyjechał po mnie @Arcane89 i pojechaliśmy do Bang Saen na śniadanie (zdjęcie w komentarzu). Po śniadaniu wypiliśmy piwko na plaży i pojechaliśmy do Pattaya do Mirka @megaimperator. Mirek zaprosił nas
W Bangoku jest strasznie gorąco, nie mogę się do tego przyzwyczaić. Jak wychodzę z budynku to bucha we mnie gorąc jakbym otworzył nagrzany piekarnik. Po 5 sekundach zaczynam się pocić xD
W niedziele przyjechał po mnie @Arcane89 i pojechaliśmy do Bang Saen na śniadanie (zdjęcie w komentarzu). Po śniadaniu wypiliśmy piwko na plaży i pojechaliśmy do Pattaya do Mirka @megaimperator. Mirek zaprosił nas
źródło: 20260531_151023
Pobierz
PanMaglev +272





źródło: comment_1584889634BZivzG2qbtAYdMwZYI44qo.jpg
PobierzKtoś daje swoje własne pieniądze z własnej nieprzymuszonej woli
P0lacy: mało dajo
@littlepieceofheaven: ale to ty napisałeś xDD
Nie
Żebyś się jeszcze bardziej zdenerwował - Lewandowski przeznaczył te pieniądze na walkę z epidemią w Niemczech
źródło: comment_1584892144Iyq2KPWbxHLAxAF0mSqWIO.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
skąd się biorą tacy głupcy?
jeszcze to śmieszne pisanie, że jakbyś mógł to byś pomógł. a na pewno są zrzutki że nawet 2zł można przelać.
i nikt by cie nie wysmiał że dałeś 2zł jak zarabiasz tysiące xD
Komentarz usunięty przez autora
@Megawonsz_dziewienc: bo to naród komunistów - wystarczy poczytać wykop...