Wpis z mikrobloga

Oto moja prognoza procesu pękania bańki mieszkaniowej w polsce:

Marzec 2020 - Lipiec 2020 - mieszkania z airbnb i booking lądują na rynku najmu długoterminowego, mnóstwo ludzi którzy tracą pracę uciekają do swoich rodziców albo na ukrainę, ceny najmu pikują w dół o 30-40%

Lipiec 2020 - Październik 2020 - janusze z 10 kawalerkami na wynajem mają ujemną stopę zwrotu z inwestycji więc zaczynają wyprzedawać swoje puste mieszkania, cała reszta czeka z zakupem mieszkania na pęknięcie bańki. Mnóstwo lokali na rynku, ceny na wtórnym lecą w dół

Październik 2020 - Listopad 2020 - pierwsi deweloperzy zaczynają drastycznie obniżać ceny deweloperskich klitek żeby tylko sprzedać i utrzymać płynność finansową

Listopad 2020 - Styczeń 2021 - masowy exodus januszy z rynku wynajmu, pierwsi deweloperzy zaczynają bankrutować i sprzedają po kosztach

Marzec 2021 - Bańka pęka! Cena m2 w krakowie wynosi po wielu latach znowu 5k, komornicy mają mnóstwo pracy a niektórzy zaczynają żniwa ^^

#opiniaeksperta #nieruchomosci #mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie #kredythipoteczny #gospodarka #ekonomia #bekazpodludzi #krakow
Pobierz S.....b - Oto moja prognoza procesu pękania bańki mieszkaniowej w polsce:

Marzec 2...
źródło: comment_1584728951KPIKEA1vjWHS9ZZ7iyeF3E.jpg
  • 28
@wojteksrz:
Nie, bank jest w plecy i musi te pieniądze skądś wyczarować. Szczególnie jak mu zrobi tak duża ilość klientów. Dlatego teraz banki często chodzą na ugody. Oznacza to że albo banki prowadzą debile albo że ty nie masz racji. Ja wiem, która opcja ma większe szanse.

nieruchomosci, ktore stopnieja,

Giełda leci, surowce lecą, ropa leci. Mieszkania jezcze nie lecą, to tylko twoja spekulacja więc nie możesz oceniać tych działań jako
Marzec 2020 - Lipiec 2020 - mieszkania z airbnb i booking lądują na rynku najmu długoterminowego, mnóstwo ludzi którzy tracą pracę uciekają do swoich rodziców albo na ukrainę, ceny najmu pikują w dół o 30-40%


@Scaab: takie spekulacje jak te dot PKB w polsce na najblizszy rok :) ... zadne
Marzec 2021 - Bańka pęka! Cena m2 w krakowie wynosi po wielu latach znowu 5k, komornicy mają mnóstwo pracy a niektórzy zaczynają żniwa ^^


@Scaab: nie zapomnij o tym, ze mnostwo ludzi traci pracę i nie bedzie ich stać na jakiekolwiek mieszkanie bo beda mieli zerowe zdolnosci kredytowe.