Wpis z mikrobloga

Kurczę, smukły chłopaczek ze mnie... Dobra kolejny trening po chorobie :D Czyli CARDIO 5x5... prawie wyplułem płuca, ale wszystko zgodnie z planem. Na nagraniu ostatnie serie.

Ciekawa rzecz, miałem ~dwa tygodnie przerwy przez chorobę, co spowodowało całkowite usunięcie fatygi i pewną superkompensację, ciężary nie ważyły zupełnie NIC! Ale tak jak sądziłem kondycyjnie masakra, dusiło mnie absolutnie. Ale już nauczony doświadczeniem wprowadzam właśnie teraz pewnego rodzaju "lżejsza" 3 tygodniową falę, skupiona na poprawie GPP. Aby nadrobić z nawiązką wszystko stracone przez chorobę :)
Czyli 5x5 w siadach, a następnie 5cm+ deficyt w ciągu też 5x5. Dlaczego deficyt? Bo już samo schylenie się do sztangi mnie męczy :P Do tego większy ROM, no i rzadko deficyty robię.

Cały trening
Cambered bar box squat ~250kg 5x5
5cm deficit deadlift 200kg 5x5
Reverse hypers 3x15
Lat Pulldown 3x15
Band close stance GM 2x20
Hanging knee raise 2x10 (slow tempo)

Nienawidzę takich treningów, gdzie nakręcam sobie takie tempo że duszę się i ledwo oddycham, czując się jak po jakiś ciężkich biegach, interwałach. Po każdej serii mam ochotę odpuścić, rzucić to wszystko, ale "coś" nie pozwala mi przestać... A koniec takiego treningu jest najlepszy... bo robota została wykonana, a powtórka tego gówna dopiero za tydzień :)

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #pokazforme #sport
IntruderXXL - Kurczę, smukły chłopaczek ze mnie... Dobra kolejny trening po chorobie ...
  • 10
@IntruderXXL: Kurde, coś jest na rzeczy z tymi spadkami kondycji. U mnie krótka przerwa, około tygodnia, kiedy już przestałem chodzić na siłownię i zanim przyszły zamówione hantle - już spowodowała, że db front squats 40kg 3x12 powodowały u mnie zadyszkę mimo, że ciężarowo to było nic.