Wpis z mikrobloga

via Android
  • 1
@Walenciakowa proporcjonalnie do zarobków... Nie będę mówił ile zarabiam na pierwszej randce. Wy kobiety jesteście jakieś #!$%@?. Wolę być sam pozdro
  • Odpowiedz
@wys97: wyemancypowana sucz, ha tfu na nią


@majkkali: Jakby była wyemancypowana, to by nie oczekiwała że ktoś za nią zapłaci. Im dalej na wschód tym większe oczekiwania. Np. Rosjanki oczekują, że zapłacisz za wszystko, łącznie z zakupami.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@wys97: op weryfikuje, dobrze, tak trzeba żyć. Argument że musisz być z Chorzowa albo Katowic to już w ogóle, bul dupy gorola, bo pewnie nadjęzyka nie rozumie i ją to boli xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wys97: jesli ma dla ciebie wartosc rada anona z internetu, to mocno polecam ci przeczytać książkę "Mężczyzna Racjonalny". Wtedy dopiero Tinder ma sens. Uznaj to za zaprószenie do odłączenia się od feministycznego Matrixu ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@wys97: browarka czy jakiś bilet do kina można opłacić, ale jak ktoś na pierwszą randkę szykuje się z bukietem róż w opakowaniu za 500 zł, przelotem helikopterem za 5000 zł to cos tu nie gra...

M.in ten filmik przyczynia się do robienia gówna z mózgu wielu osobom, jednocześnie podbijając ego innym
p.....n - @wys97: browarka czy jakiś bilet do kina można opłacić, ale jak ktoś na pie...
  • Odpowiedz
@wys97 nie, nie musisz płacić. Dla mnie to zawsze było upokarzające w jakiś sposób. Może jestem dziwna ale wolałam zapłacić za siebie niż się czuć zobowiązana wobec kogoś do czegokolwiek. Pride & dignity.
  • Odpowiedz