Wpis z mikrobloga

via Android
  • 12
@prostymysliciel nie pisze że nie mam prawa nazywać się dzentelmenem i mam sporo do popracowania nad sobą. XD śmieszne bo wymieniliśmy 3 zdania A zna mnie lepiej niż moja mamusia
  • Odpowiedz
@wys97: Skoro dżentelmeni i tak płaca za kobiety, to po co kobiety się srają o równość płac? Przecież facet powinien zarabiać o tyle więcej, ile na nie wydaje. No, ale dla głupich dup równouprawnienie działa tylko w jedna stronę - te wygodną dla nich.
  • Odpowiedz
@wys97 Ja, baba placaca za siebie przeprasza za te #!$%@? ksiezniczki xD Juz by sie nie zesrala, ze tak facet musi wszedzie placic
Ale w sumie slabo sie dowalac do tego, jak jest ubrana latem xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@Mapylus co jak co jak zabieram na randkę chętnie postawię kiedy kobieta wydaje się interesująca. Ale mam też sporo koleżanek za które nie zapłacę. Bo to tylko koleżanka
  • Odpowiedz
@wys97: po co dajesz jej atencję? I tak nie dojdziecie do porozumienia, ona za chwilę usunie parę z poczuciem wyższości i spełnionego obowiązku i zacznie truć kolejnemu typowi. Trzeba było ją uprzedzić i usunąć parę od razu jak zaczęła być księżniczka
  • Odpowiedz
ona za chwilę usunie parę z poczuciem wyższości i spełnionego obowiązku i zacznie truć kolejnemu typowi


@ZdeformowanyKreciRyj: Przerabiałem to. W pewnym momencie dożywasz takiego momentu że to Ty usuwasz pary księżczniczkom i one mają Cię za kretyna a Ty masz je za p0lki księżniczki i wszyscy zadowoleni
  • Odpowiedz