Wpis z mikrobloga

Reszta w komentarzu (to na temat wpisu o wazekoktomii)
Duża część mężczyzn nadal w swojej urojonej rzeczywistości myśli że owocne spuszczenie w samicy może jakkolwiek podbudować ich super kruchą męskość XD co za prymitywy

REEE GENY LINIA RODUUU
hehe cieszę się z tobą że nie przekażesz swoich GENÓW, że twoje GENY umrą razem z tobą. To fajnie że się nie rozmnożysz :)))) co nie panowie xd wink wink

Trochę mi szkoda że ludzie jeszcze używają takich archaicznych pojęć jak linia rodu czy coś w tym stylu. Może jakoś podświadomie chcieliby żeby naprawdę ale tak naprawdę :(( istniała ta ich "natura której nie oszukasz". Szkoda że będą musieli połknąć swoją flustrację, że nie ma księgi o tytule "zasady natury", że geje są choć podobno natura nie chciała, że nie wszystkie dziewczynki nie są grzeczne i ułożone a na wariatów to się nadają faceci #pdk, że instynkty nie istnieją, że nie każdy musi lubić klasyczne rolę płciowe i co najważniejsze: że kobiety nie polecą na nich po zapachu spermy z plemnikami odrzucając przy tym mężczyzn ciekawych, przystojnych, którzy odnieśli sukces, mężczyzn u władzy, opiekuńczych czy jakichś tam jeszcze

No powiedzmy że ci co mu pisali że jest jeszcze wcześnie na taką decyzję: z antynatalistycznej punktu widzenia się z nimi nie zgadzam, ale pogodzona że ludzie nie wszyscy o tym wiedzą, chcą wiedzieć i stawiając się na ich miejscu (nie widząc nic złego w rozmnażaniu) taki argument ma sens.
Ale były też komentarze (jest chyba ogólnie prawie 400) że nawet jak nie chce dzieci, to żeby nie robić z siebie cioty bo jest dużo antykoncepcji i niekoniecznie musi być prezerwatywa. Czyli innymi słowy partnerka może się niepotrzebnie truć całe życie antykoncepcją, bo świadomość braku plemników w spermie zrobi z mężczyzny kastrata i wgl pedała jakiegoś ( ͡° ʖ̯ ͡°) a mając wiele partnerek już lepiej pogodzić się z ryzykiem wpadki czy nawet wrobienia w dziecko niż żeby wytrysk miał inny skład
#antynatalizm
#logikaniebieskichpaskow #bekazpodludzi
M.....D - Reszta w komentarzu (to na temat wpisu o wazekoktomii)
Duża część mężczyzn...

źródło: comment_1584636826wFxb5msRdsyjEhuozbH3hD.jpg

Pobierz
  • 144
  • Odpowiedz
@MPXD przerażające jest to, jak oni widzą tworzenie nowego człowieka. Wszystko tylko z ich perspektywy. Samolubne gnoje ( ͡° ʖ̯ ͡°) #!$%@?, że ktoś będzie 30 lat #!$%@?ł bez sensu, zaspokajając swoje zwierzęce potrzeby. Ważne, że wpadnie po tych 30 latach na kawę, ciastko i pogawędkę o pogodzie, żebym ja się nie nudził na starość xD
  • Odpowiedz
@MPXD: #!$%@?ąc od antynatalizmu, to jeszcze śmieszniej kiedy o przetrwaniu linii rodu czy nazwisku mówi zwykły robol, co przekaże w spadku pudełko gwoździ albo kredyt na dom.
e.....a - @MPXD: #!$%@?ąc od antynatalizmu, to jeszcze śmieszniej kiedy o przetrwaniu...
  • Odpowiedz
@efilista: świetny film swoją drogą (ʘʘ)
To co piszesz oczywiście, ale to też często pisze aspirująca klasa średnia co się może dorobi jakiegoś 40 metrowego mieszkania na wynajem czy wyśle kiedyś nastolatka na jakiś obóz językowy. Tacy są jeszcze gorsi w tym wpisaniu, bo on się tyyyle dorobił, bo rozumiesz on robi projekty w korporacji, karierę zrobił, zostawi swój "majątek".
Rzeczy przydatne w życiu, praca żeby
  • Odpowiedz
@MPXD A według mnie wazektomia super sprawa. Panowie jak nie chcecie dzieci lub nie chcecie wiecej dzieci to wcale wam to męskości nie odejmuje.

I można się ruchać bez oporów.

Szkoda, ze u kobiet nie można takiego zabiegu, bo jest nielegalny
  • Odpowiedz
@MPXD: Ja mam to chyba szczęście, że mam preferencje do masochizmu i szerokiego fetyszyzmu, przez co mnie do zwykłego stosunku nie ciągnie :D Co nie oznacza, że chciałbym wychowywać czyjeś bachorki. Co to to nie.
  • Odpowiedz
@MPXD: Tu nie chodzi o jego decyzję, bo niech sobie chłopak robi co chce. Tu chodzi o promocję pewnych zachowań. Są dwa punkty widzenia - indywidualny i społeczny. Jeżeli będziemy promowali bezdzietność to będziemy dążyć do stanu kiedy zastępowalność pokoleń ustanie. To spowoduje, że:
- później pójdziemy na emeryturę
- składki będą rosnąć
- nie będzie miał kto świadczyć usług
- gospodarka będzie się kurczyć więc i dobra zgromadzone przez
  • Odpowiedz