Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Camaro81 potwierdzenie jakieś?

@v1lk: przecież jest to informacja z fejsa na grafice z przewróconym pieskiem. Mająca jeszcze podsumowanie i wykrzyknik na końcu. Czego chcesz jeszcze? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Brytole już odpuścili ten model na szczęście. Szykują się na lockdown.


@majkkali: bzdura, po pierwsze ten model jest wynikiem końcowym a nie metoda, po drugie, tak jak wcześniej planowano stopniowo nakładane do obostrzenia. Mniej wykopu, więcej zrodel
  • Odpowiedz
@AlgorytmPrima: widocznie nieźle im tam koronka czystki w biurze zrobiła skoro dezynfekcji potrzeba było ;)
A tak serio to 2 źródła moja panna ma klientkę z Szwecji i ta jej opowiada że jest totalny lajt tam. Jedynie starsi mają kwarantanne jakąś chyba +70
Drugie źródło to albo wypociny dziennikarskie albo i nie.
https://www.sport.pl/sport/7,173950,25792350,polska-triathlonistka-opisuje-sytuacje-z-koronawirusem-w-szwecji.html
  • Odpowiedz
@Cryptonerd_io: Żadna bzdura typie. Mieszkam w Anglii i śledzę sytuację na bieżąco, więc na pewno mam lepsze źródła od ciebie. W poniedziałek brytyjski premier ogłosił zmianę podejścia do tematu pandemii w UK. Nie można chodzić do pubów, restauracji, klubów, kin, itd. Wiele osób pracuje z domu. Sprawdź lepiej swoje źródła randomie z wykopu :)
  • Odpowiedz
@Cryptonerd_io: Oglądałem i sam wyciągam wnioski w przeciwieństwie do ciebie. Na początku faktycznie UK olewała sprawę, "herd immunity" to żart kompletny, ale teraz wreszcie zaczynają działać. Rusz mózgiem.
  • Odpowiedz
@majkkali: ja #!$%@?!!!
To wyciągnij prawidłowe wnioski, robią dokładnie to o czym mówili wcześniej xdddd
Nikt nic nie olewa tylko STOPNIOWO wprowadzają ograniczenia żeby służba zdrowia działała, i gospodarka nie jebla xDDD #!$%@? mać ludzie
  • Odpowiedz