Wpis z mikrobloga

@gobi12: Ale miejsca to Ty tam masz sporo w tym mieszkaniu :D Mi sie już nic nie mieści, kombinuje zrobić w piwnicy całe pomieszczenie dla rozsad ale mi wirus utrudnia, nie będe teraz poginał po sklepach budowlanych :D
@Niewiemja: No własnie niestety z pomidorami jest problem, bo miejsce to już się kończy. Mam miejsce powiedzmy dla jeszcze 50 takich kubeczków z papryczkami. A potrzebuję jeszcze miejsce na około 100 kubeczków z pomidorami. Zazwyczaj robiłem pomidory na wsi, ale teraz tam nie pojadę ;) Coś czuję, że na środku salonu rozstawię pomidory ;D
@gobi12 niezły zestaw, w materiale musisz, że sadzonki są małe. A ja dopiero się obudziłem z zimowego snu i pytanie do eksperta: czy mogę jeszcze w tym roku wysadzić papryczki, czy może już się spóźniłem? Pozdrawiam
@jontek: tak jak już komuś odpowiedziałem na to samo pytanie tu na tagu: siej śmiało, szczególnie odmiany roczne (np. cyklony) i owocowe (np. tabasco), odmiany Chinense mogą dać słaby plon bo te rośliny potrzebują nieco więcej czasu na rozwój. Powodzenia w uprawach!