Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do tego [wpisu o locie do domu z Gruzji ze STADEM polaków](https://www.wykop.pl/wpis/48038815/#!$%@?-wlasnie-na-tym-lewym-pasie-z-warszawy-/).

Wchodzimy na pokład, załoga samolotu bardzo miła, siadamy i już słychać lament januszy, grażyn a przede wszystkim patusów sebiksów z #bydgoszcz (nie pozdrawiam was wieśniaki), że jak to bilety takie drogie, że powinno być za darmo itd itp (bilet kosztował około 1000 zł i serio nie wiem jak ktoś może jechać na wakacje i nie mieć jakichkolwiek oszczędności, ale to już mniejsza...) Patusy #!$%@? ofc, bo

piwerko se trzeba wypić na dobry lot hehe


Obsługa daje nam karty lokalizacyjne do wypełnienia, podstawowe dane osobowe, że wiadomo było gdzie nas szukać jak okaże sie, że ktoś z pasażerów był zarażony, po czym mierzą nam temperaturę termometrem bezdotykowym. Patusy mają mega ubaw i wszystko przebiega bez większy zakłóceń, do czasu lądowania.

Wylądowaliśmy, janusze ofc już odpinają pasy i ustawiają się w kolejce do wyjścia xDD stoją #!$%@? 10 min w kurtach i z bagażami w rękach, obsługa mówi, żeby usiąść i nagle wpada wojsko obrony terytorialnej i szukają jednego gościa xDDD
Wszyscy posrani, wtf o co chodzi (ja do teraz nie wiem o co chodziło, po prostu odprowadzili jednego typka).
Patusy już wkuriwone, że nie zdążą na pociąg do #bydgoszcz. Swietny pomysł #!$%@?, po przylocie masz iść na kwarantanne a te zwierzaki chcą się w pociąg ładować. WOT rozdaje nam ponownie karty i informują, że będą jeszcza raz mierzyć temperature.

Patusy wściekłe

Zaczynają lecieć wyzwisko w kierunku wojskowych, że to

szczochy i pedały i trzeba być frajerem, żeby pracować w tych służbach

Patus mowi do stewarda:

nie bede tego #!$%@? pisał drugi raz

albo

daj mi #!$%@? ten długopis


no padaka straszna

Teraz parę słów o organizacji lotu.
Uważam, że załogo wykonała swoją pracę WZOROWO, dali instrukcję, żeby nie zbierać się przy toaletach i zachowywać te 2m odstępu, ale po wylądowaniu i opuszczeniu samolotu, obsługa lotniska kazała nam wsiąść do JEDNEGO autobusu, który nas zawiezie na terminal.
Autobus #!$%@? po korek, jak nocny wracający z wrocławskich juwenaliów. Szok. Ludzie robią aferę (i słusznie, bo nikt nie chce przebywać tak blisko innych), no ale wszyscy musieli wsiąść do tego jednego, bo by nie odjechał.
Potem na odprawie paszportowej też zero przestrzegania zasad odstępu. Ludzie ściśnięci w kolejce. No bez kitu, to moża było lepiej rozplanować, zwłaszcza, że praktycznie całe lotnisko było puste.

#koronawirus #lotdodomu
  • 53
@konklawe:

szczochy i pedały i trzeba być frajerem, żeby pracować w tych służbac


@Suril:

wysłali nam sługusów macierewicza”,


Nie wiem kogo biorą teraz do wojska ale jakby tak powiedział 10 lat temu do trepa to by dostał takiego liścia z automatu że nie miał by już nic do powiedzenia
@konklawe takich patusow, ułomnych intelektualnie to tylko do samolotu i zrzucić gdzieś nad oceanem. Przecież teraz dzięki tym debilom którzy wracają i nie idą w kwarantannę będzie to samo co we Włoszech...
@korni007: A teraz serio zapytam. Lot sprowadza tych ludzi do kraju, mniejsza o koszty itp. bo interesuje mnie procedura. Leci 200 osób. Wylądowali np. o 8 rano. Mają spisane dane. Jest 50% szansy że był jeden zarażony czyli teoretycznie wszyscy z samolotu to gówno mają. I teraz 2 tyg kwarantanny w domach. A jak się tam dostaną? Po kogoś ktoś przyjedzie, a reszta normalnie pociąg, pks, taksa, flixbusy itp.? Przecież jak
Jest 50% szansy że był jeden zarażony czyli teoretycznie wszyscy z samolotu to gówno mają.


@ekimek: to nie jest tak, że od razu po zarażeniu przekazujesz to dalej. mija parę dni zanim wirus rozwinie się w organizmie na tyle, żebyś sam mógł zarażać.
Normalnie do Gruzji w dwie strony można polecieć za jakieś 300pln, więc nie dziwne, że ludzie #!$%@? na cenę biletu.


@Maciejazz: do Gruzji za 300zł to WizzAir Lot to zawsze było koło 1000zł.
Ludziom się w dupach poprzewrcało, ze bilet to ma kosztowac 200zł max gdziekolwiek.

Intercity PKP kosztuje 100 zł i nikt nie narzeka. Samolotem przelatują całą Europę i chceiliby za 99zł latac :)
nieważne, ze póżniej wydają np. 25€
I takie coś ma prawa wyborcze. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z drugiej strony patusy będą swoim przekazywać. Nie życzę żeby cokolwiek się stało, ale jeśli ludzie są tak nieodpowiedzialni to będą sami ponosić tego konsekwencje. Plus ich rodziny. Bo najbardziej będą narażone.
@szynszyla2018: taktyka PiSu jednak jest inna. Promują ten styl bycia i zachowania, żeby konfliktować społeczeństwo. Odkąd rządzą, ludzie z IQ krzesła stali się roszczeniowi i widoczni w wielu wymiarach społeczeństwa. Dowodem tego jest ogromny wzrost popularności disco polo, które wlazło do mainsteamu jak do siebie.

Taktyka "za szmaty i koniec tematu" jest stosowana do innej grupy społecznej, tej która wypowiada się merytorycznie, punktuje błędy oraz nie ulega presji. #bekazpisu #bekazpodludzi
@konklawe: Molgiby robić test IQ przed odlotem i debili odstawić do guantanamo czy tam #!$%@?ć nad jakimś morzem ( ͡° ͜ʖ ͡°) A mam nadzieje że przynajmniej ty zachowałeś rigcz i stanąłeś z dala od kolejki paszportowej i przeszedłeś kontrole z zachowaniem zasad ostrożności i godności.