Wpis z mikrobloga

@Eriksen: Przy zamówieniu masz podany koszt 1 posiłku. Jeden to 400 kcal, przy zamówieniu 4 paczek i włączonej subskrypcji koszt jednego posiłku to około 7 zł. Tak więc średnio wychodzi koło 42 zł dziennie. Przy zamówieniu 8 opakowań - 5,75 zł za jeden. Choć ja nie wyobrażam sobie jeść Huela od śniadania do kolacji przez kilka dni z rzędu.
  • Odpowiedz