Wpis z mikrobloga

@Damian77777: nie każdy ma drugą połówkę, odpowiedni wiek, chęci czy możliwości. Tak samo jak debile pierdzieliły w 2016 czy 2017 roku zeby kopac bitcoiny, a jak ktos nie mial kasy i byl na debecie albo miał 14 lat to co miał zrobić? Zasrane pieprzenie debili, pieniądze to gówno nie będę chodził do pracy
  • Odpowiedz
@Damian77777
Jak czasy sa niestabilne to chyba ostatnie o czym się myśli to przechodzenie ciąży, porodu, później połogu w czasie ograniczonych zasobów i dostępu do świadczeń zdrowotnych

Jest się trochę cipowatym preppersem jak się jest w ciąży (albo z noworodkiem) i wątpię, aby zła sytuacja była wzywoleńcza dla chęci posiadania potomstwa

Czy będą się ruchać? Tak
Czy będą się ruchać, aby mieć bombelki? XD imho nie
  • Odpowiedz
  • 9
@Damian77777 co za #!$%@?, ludzie na pewno w obliczu braku bezpieczeństwa będą sobie dokładać obowiązków aka gówniak. Tak jak mówił Damian Chen, w Chinach teraz było w #!$%@? rozwodów bo ludzie pierwszy raz od dawna musieli ze sobą siedzieć 24/7 i #!$%@?
  • Odpowiedz
Jak czasy sa niestabilne to chyba ostatnie o czym się myśli to przechodzenie ciąży, porodu, później połogu w czasie ograniczonych zasobów i dostępu do świadczeń zdrowotnych


@Fforrespectmidgets: Nie. Jak człowiek żyje wlasnie w takich czasach to ciągnie go do drugiej osoby. Moze i nie myli o dzieciach, ale dzieci powstaja troche przypadkiem.
  • Odpowiedz
@FortunaHej
Nie napisałam, że nie ciągnie do ruchania, napisałam, że nie ciągnie do prokreacji

Przeczytaj cały mój komentarz jeszcze raz
Jak dzieci będą przypadkiem to to potwierdza, że ludziom nie zależy na pozyskaniu t e r a z potomstwa a na seksie, tylko że mieli pecha
  • Odpowiedz
Taaa.. jakim trzeba byc dzbanem zeby robic bombelka w czasie pandemii... Nie wiedzac jak wirus wplywa na plod.. nie wiedzac czy za 4 miesiace sytuacja sie n.p. nie pogorszy..
  • Odpowiedz
@Damasweger
Ja pisze, że będą się ruchać z nudów tak czy siak, a nie myśleć o dzieciach, że jak już to właśnie z wpadki, więc to samo piszsmy

To Op w komentarzu pisał, że będą kopulować, aby mieć dzieci, , bo później będzie za późno XD
  • Odpowiedz