Wpis z mikrobloga

no trochę lipa, skoro już prawdopodobnie kupili bilety, przygotowani na tanie linie lotnicze. Są ludzie, którzy wydają oszczędności na wycieczkę.


@FiranMercury: Ja nie krytykuję ich stanu posiadania, tylko roszczeniową postawę i brak myślenia. Są na nartach, więc raczej nie wyjechali miesiąc temu, tylko góra tydzień temu. Trudno więc mówić, że ktoś kto wylatuje w zeszłym tygodniu na narty 2500 km od domu nie posiadając nawet 1000pln oszczędności zachowuje się rozsądnie. Dodatkowo
@TAKATA_ Każdy traci na tej pandemicznej imprezie nie tylko dzbany które wyjechały w tym czasie na wakacje. Szkoda mi tych ludzi ale taki los zgotowali sobie na własne życzenie.

Ja mogę siedzieć w domu, mogę się przejmować konsekwencjami wirusa a dzbany jeżdżą na urlopie i mam się jeszce nimi przejmować ? Proszę cię ziom.
@Bolek122: Jasne, #!$%@?, wielkie wypokowe eksperty wszystko przewidziały już miesiące temu. Szkoda, że nie słuchali was eksperci z WHO. Sam jestem w Gruzji na wyjeździe na który bilet kupowałem jeszcze w listopadzie, a jak wylatywałem to nikt się w Polsce nie spodziewał lockdownu, ale jasne dla wykopowego piwniczka wyjazd za granicę to jakaś "a po co to komu" fanaberia. Ja na szczęście mam hajs na powrót czarterem, zresztą planuję wrócić później