Wpis z mikrobloga

Polacy to jednak lud wschodu XD

Wystarczyło że was rząd złapał za mordę, zamknął granice, zabronił chodzić do kina i teatru i już merdacie ogonami XD

Można was regularnie okradać i poniżać, kłamać, oszukiwać i traktować jak debili i nic, nikt nie piśnie, no najwyżej skrytykuje strajkujących nauczycieli i lekarzy, bo przecież oni są winni, roszczeniowe gnoje XD

Wyjdzie pan minister z podkrążonymi oczami i pozamyka wszystko - taniec radości, o jednak super ten rzad, stonks, powinni pałować i wsadzać do więzień za brak kwarantanny, ja to na przykład bym ich łamał na kole a ty mariusz? No ja to bym ich oddawał na organy mati, jak pan premier powiedział.

#koronawirus #bekazpodludzi #2019ncov #bekazprawakow #bekazpisu #neuropa #4konserwy #polityka
Pobierz Kozajsza - Polacy to jednak lud wschodu XD

Wystarczyło że was rząd złapał za mordę...
źródło: comment_1584195149PGtXbTwclPl8QfuhljvKRn.jpg
  • 51
@Walus002: Rząd się nie przygotował. W szpitalach brakuje sprzętu ochronnego. Procedury się nie sprawdzają, brak szkoleń. Mogę wymieniać dalej. Wielki jednak plus, że w momencie zobaczenia, że zaraz będą w czarnej dupie ogarnęli się i wprowadzili ograniczenia. P.S W dupie mam czy to PiS czy inny psi ch%$ staram się patrzeć obiektywnie.
@NapalInTheMorning: To powiedz mi jaki ma sens atakowanie za DOBRE decyzje w tym momencie rządu, pis zrobił dużo złych i głupich decyzji, ale wy myślicie jednotorowe - z nami, albo przeciw nam. Tak samo absurdalny argument użył OP, że Polacy cieszą się z trzymania za mordę. Tylko że to trzymanie za mordę w Chinach, Korei czy Japonii pozwoliło zatrzymać rozwój epidemii i uratować tysiące ludzi, a lekceważące podejście innych krajów może