Wpis z mikrobloga

Polacy to jednak lud wschodu XD

Wystarczyło że was rząd złapał za mordę, zamknął granice, zabronił chodzić do kina i teatru i już merdacie ogonami XD

Można was regularnie okradać i poniżać, kłamać, oszukiwać i traktować jak debili i nic, nikt nie piśnie, no najwyżej skrytykuje strajkujących nauczycieli i lekarzy, bo przecież oni są winni, roszczeniowe gnoje XD

Wyjdzie pan minister z podkrążonymi oczami i pozamyka wszystko - taniec radości, o jednak super ten rzad, stonks, powinni pałować i wsadzać do więzień za brak kwarantanny, ja to na przykład bym ich łamał na kole a ty mariusz? No ja to bym ich oddawał na organy mati, jak pan premier powiedział.

#koronawirus #bekazpodludzi #2019ncov #bekazprawakow #bekazpisu #neuropa #4konserwy #polityka
Kozajsza - Polacy to jednak lud wschodu XD

Wystarczyło że was rząd złapał za mordę...

źródło: comment_1584195149PGtXbTwclPl8QfuhljvKRn.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Można, ale robienie bohatera z ministra zdrowia bo wykonuje swoją prace to jakiś absurd.


@Kozajsza: > Wystarczyło że was rząd złapał za mordę, zamknął granice, zabronił chodzić do kina i teatru i już merdacie ogonami XD

Ten tekst brzmi, jakbyś był przeciwnikiem tej decyzji.
  • Odpowiedz
@PieronWoBistDu: Ale wiesz, że to odnosi się do dużej ilości wpisów i komentarzy pokroju: najlepszy minister, przyszły prezydent, pan premier Morawiecki - szanujesz plusujesz, gdyby rządzili peowcy to byłaby tragedia i trzebaby było Niemców o zdanie pytać, UE nic nie robi i pewnie zaatakują niedługo Polskę za działania, Niemcy fałszują statystyki, lewackiego okcydentu nie żal a Chiny prawdziwy przyjaciel. Jeden plusowany komentarz zapadł mi w pamięć, parafrazując: "mam nadzieję, że
  • Odpowiedz
Można was regularnie okradać i poniżać, kłamać, oszukiwać i traktować jak debili i nic, nikt nie piśnie, no najwyżej skrytykuje strajkujących nauczycieli i lekarzy, bo przecież oni są winni, roszczeniowe gnoje XD


@Kozajsza: I powiedzał to typ ktory obstaje za po, ekspertow od kłamania i hipokryzji xD

No jesli nauczyciele strajują to są winni idioto. Te ich strajki i szantaże odwołaniem egzmainow to był kretynizm. A najlepsze jest to, ze
  • Odpowiedz
@Kozajsza: ale Ty dzban jesteś, można gadać i tak to nic nie zmieni w Twoim światopoglądzie. Rząd też traci na tej kwarantannie wiele kasy. Jak ci tak źle w Polsce to ruszaj do UK, tam nic sobie z tego nie robią. W Włoszech pewnie dziś liczba zmarłych przekroczy 1500 osób. Ja wiem, że na mnie nie ma wpływu, ale rodzice czy dziadkowie. Każdy z nas jest nośnikiem i roznosi wirusa.
  • Odpowiedz
@Kozajsza: To co napisałem.
Jedynie tylko się mogę zgodzić w kwestii LGBT, ale tak to nie widzę powodu dla którego wyrażenie ,,lud wschodu" miało być obraźliwe w stosunku do Polaków w sytuacji gdy na zachodzie sobie nie radzą z tą sytuacją.
A 9 miesięcy to tak naprawdę nic.
  • Odpowiedz