Wpis z mikrobloga

@Reezu: miej pretensje do tych co wykupuja, ze wpadli w propagande paniki. Ja jestem zwolennikiem dostosowania sie do zalecen w celu wyeliminowania zagrozenia. A te zalecenia sa proste i logiczne.
Ps. Do tych zalecen namawiaja takze ikony sportu, fitnesu i kulturystyki
Na 2 tygodnie usiasc na dupie i nie bagatelizowac problemu, ignorancja w zadnym przypadku nie pomaga.
W dupie mieli to wlosi i jak pieknie na tym wyszli
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BillyGugu: Myślę, że problem Włochów polega na ich kulturze i witaniu się całusami w policzki

Szczerze mówiąc co do zaleceń, wiele osób będzie je lekceważyć i ja się do tego też trochę przyczyniam szczerze mówiąc ale... Wolę #!$%@?ć bo i tak jest minimum ludzi, a prędzej coś złapie kupując wodę w sklepie niż na siłowni gdzie jest mało ludzi aktualnie.. Ps. Z Facebooka

Albo z yt UWM https://youtu.be/l9eMmZqL730
Pobierz
źródło: comment_1584046566NrDnFOmkaEYtUiI3prrjqc.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@milten66: Nie zmniejszy a będzie ich mniej co jest na rękę szpitalom, nie przyjmą 20 tysięcy chorych na raz, ale tysiąc już tak.
@Reezu: O Boże, o #!$%@?, jaki ty jesteś tępy. Od tych czopków które bierzesz rano, #!$%@? ci mózg. Kretyn #!$%@?. Porób pompki w domu, przez tydzień czy dwa nic chyba się nie stanie jak nie poćwiczysz. Ale przepraszam pan Polak. Jemu nie wolno rozkazywać. Jesteś kretynem. I przez takie żołędzie jak ty będzie więcej chorych. Przepraszam za wulgaryzmy, ale #!$%@? mnie strzela jak tacy kretyni się tutaj pojawiają.