Wpis z mikrobloga

@Reezu: nie wiem co dokładnie ćwiczysz, ale może kalenistyka jest rozwiązaniem? :)
niestety zaczyna się paranoja, minie pierwsza faza i wrócimy do normalności- teraz wszyscy chcą się ubezpieczyć :) ale serio, warto pomyśleć o starszych, chorych itp. osobach i dla ich dobra ograniczyć wyjścia :)
Ty się zarazisz, poleżysz tydzień w łóżku i będzie git- osoby w wieku 60+, ludzie osłabieni przez inne choroby, kobiety w ciąży itp. są w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Reezu: byłem podobnego zdania co Ty. Tym bardziej, że jestem w trakcie diety, cyklu i każdego dnia widzę efekty. No niestety powstrzymanie tej edpidemii jest ważniejsze. Kasę przeznaczoną na karnet i trenera zainwestowałem w najtańszą ławeczkę, 2 rodzaje sztangi, hantle, drążek, skakankę i od poniedziałku przez 2 miesiące lub do stania edpidemii ćwiczę w domu. Tobie też polecam.
  • Odpowiedz
@Reezu: typie, jakim ty jesteś turbo-ignorantem, to aż ręce opadają. zwyczajny ignorant robi głupotę i się zamyka, jak mu ludzie tłumaczą. turbo-ignorant brnie w swoją głupotę i idzie w zaparte.
szkoda strzępić ryja, przez takich przygłupów właśnie wariant włoski jest coraz bardziej prawdopodobny.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@advert: myślałem że przez tych co wykupują wszystko i po 300 osób stoją w kasie, we zamknij mordę typeczku xD
  • Odpowiedz
Brak mi słow. 20% ma ciężkie objawy przez wirusa. Potrzebuja powaznej opieki medycznej opierajacej sie głownie o respirator. Mamy ich 10k, wiekszosc uzywanych przez inne choroby, a spory procent niesprawny. 38mln ludzi jeśli zarazą sie wszyscy, to umieralnosc wzrosnie z 2-3% do kilkudziesieciu procent! Co mozemy teraz zauwazyc we Wloszech.
A wiek osobym zarazonych i smiertelnych przypadkow gwaltownie spada.
  • Odpowiedz
myślałem że przez tych co wykupują wszystko i po 300 osób stoją w kasie


@Reezu: nie myśl że czymkolwiek się od nich różnisz, pacanie xD
  • Odpowiedz