Wpis z mikrobloga

#koronawirus #2019ncov
Pracuję przy analizie i planowaniu zakupów dla dużych sieci.
Mam superduper programy, które używając AI liczyły mi trendy na kilka miesięcy wprzód.
Robota spoko - klikasz tylko "generuj i wyślij zamówienie" i można iść na kawę.
Do wczoraj.
Przez to, że w tym tygodniu #!$%@?ście mi statystyki, teraz będę musiał wszystko liczyć ręcznie, bo tyle co wylicza mi program nie zjedlibyście do grudnia.
  • 61
Robota spoko - klikasz tylko "generuj i wyślij zamówienie" i można iść na kawę.

Do wczoraj.

Przez to, że w tym tygodniu #!$%@?ście mi statystyki, teraz będę musiał wszystko liczyć ręcznie, bo tyle co wylicza mi program nie zjedlibyście do grudnia.


@szejas: Same here. Też jestem #!$%@? ale chociaż siedzę na home office, więc popijam piwko do śniadania na uspokojenie.
@DarkAlchemy: @Lapidarny: @Limonene: @AntyDojcz:
Srajtaśma może leżeć miesiącami, ale góra nie lubi jak kapitał leży zamrożony na magazynie.
Spożywka ma terminy ważności, których trzeba bezwzględnie pilnować.

To że teraz załadujecie piwnice żarciem, oznacza że będziecie to jedli przez kolejne 2-3 miesiące i sprzedaż mi tu nie wróci do normalnych poziomów przez kolejne miesiące. A nawet będzie mi ją później zaniżało w przyszłości..

Odhaczanie checkboxsów dla większości spożywki po
@szejas: tak tylko żartuję. Właśnie od tego jesteś tam Ty a nie sama "sztuczna inteligencja" - to tylko komputer i program ktory ma się uczyć. Ty czyli człowiek jesteś tam potrzebny właśnie w takich niestandardowych sytuacjach :)
to nie żadne AI tylko analiza trendu :D

@Banicjusz: @niezawodny: Formuły nie widziałęm bo jest ściśle tajna ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale widzę że elementy uczenia się na pewno istnieją.
Nie jest to zwykła analiza trendu, bo taką sobie każdy w Excelu może zapuścić.
Program ogarnia ponad 150 magazynów wew i wydzielonych magazynów u dostawców, decyduje o przesunięciach, zgodnie z FIFO wypycha starszy towar najpierw, ogarnia