Wpis z mikrobloga

Brawo! Nareszcie!

Lada chwila pewnie się wezmą za stare diesle i konkretną kontrolę emisji spalin. Świetna wiadomość z rana! #dziendobry

Niestety za paywallem, całości nie przeczytałem, ale wiadomość dobra! #takaprawda

https://krakow.wyborcza.pl/krakow/7,44425,25770507,krakow-zegna-grodzone-osiedla.html

#deweloperka #budownictwo #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #krakow
motaboy - Brawo! Nareszcie! 

Lada chwila pewnie się wezmą za stare diesle i konkretn...

źródło: comment_15837384608jj7KEQ7W20LmrtnICi9XG.jpg

Pobierz
  • 192
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nikt nie jest w stanie zablokować grodzenia się. Dałeś się niestety złapać. Jeśli posiadasz działkę, to masz prawo postawić na niej ogrodzenie i koniec tematu.


@onuceSzatana: Tak, ja wiem - "niedasie", "bessęsu" itd. Odpuść. Jeśli się chce, to można i tyle. Wystarczy znaleźć zgodne z prawem rozwiązania.
  • Odpowiedz
@onuceSzatana: Wrzucę ci na szybko pierwsze z brzegu rozwiązanie które mi przychodzi do głowy (ale to tylko przykład, że "trzeba chcieć") - wzorem szczepionek. Dźwigasz podatek od nieruchomości do poziomu "orbita-księżyc" i dajesz zniżkę tym, którzy nie mają płotu, lub zapewniają wolne przejście.

TO TYLKO PRZYKŁAD - nie czepiaj go się. Mówię, piszę, że wystarczy tylko chcieć i poszukać możliwych rozwiązań.
  • Odpowiedz
@motaboy grodzone osiedla powinny być ale z trochę innymi zasadami. Nie powinno być muru na kilka kilometrów powstałego z ogrodzonych bloków tylko każde osiedle oddzielone chodnikiem tak by dało się przejść.
Ale nikt mi nie wmówi, że to już inne czasy i już nikt nie pija na ławeczce. Sama mieszkam na grodzonym osiedlu i jak tylko wyjdę poza jego teren to w prawie każdej bramie po godzinie 22 chleją jakieś łyse
  • Odpowiedz
@KonradLuzik: Twój wpis przypomniał mi aferę na fanpage'u osiedla w Warszawie na którym mieszkałem gdzie madki korpo skarżyły się że dzieci z etapu 8 przychodzą bawić się na wypasiony plac etapu 9, powodując szybsze zużycie placu a etap 9 nie będzie płacić za naprawy gdy dzieci z. Etapu 8 bawią się za frajer. Oczami wyobraźni widziałem jak Staś przychodzi do Jozka i mówi że smutnym wyrwzn twarzy że nie mogą
  • Odpowiedz
gdzie madki korpo skarżyły się że dzieci z etapu 8 przychodzą bawić się na wypasiony plac etapu 9,


@rafal-heros: Tak się dzieje, kiedy niedojrzałe dzieci mają dzieci. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@motaboy: tak się dzieje jak ludzie mają pieniądz za Boga. Podniecają się ochroną składająca się z 60 letnich dziadków, podniecają się płotem gdy można sobie spokojnie wejść lub wjechać na osiedle za osoba przed tobą. Podniecają się monitoringiem żeby móc zobaczyć jak ktoś zakapturzony podpierała rower w biały dzień a sprawcą i tak jest nie do wykrycia.
  • Odpowiedz