Wpis z mikrobloga

Mam świetną historię która nadaje się tu pod #2jednostkowe0integracyjnych, a jest związana z #paczkomaty #inpost xD

Różowa poszła odebrać paczkę, wraca przerażona, że odbierając paczkę #!$%@?ła otwarciem od skrytki panią w łeb. Jak to możliwe? Już Wam opowiadam!

Ano, jak się odbiera z paczkomatu, przy którym ktoś stoi, akurat w momencie gdy nasza paczka jest nad ekranem (pic rel)... resztę sobie dopowiedzcie xD
Pani w szoku z rozciętym czołem stała zszokowana nie wiedząc chyba co zrobić jeszcze dłuższą chwilę :D

Pic rel, taki paczkomat, nad czytnikiem jest właśnie skrytka, i otwierając z apki sami wiecie co się dzieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@paczkomaty_pl weźcie ogarnijcie jakieś ostrzeżenie jeśli paczka jest akurat w tym miejscu bo zaraz Was ludzie dojadą :D
Rabusek - Mam świetną historię która nadaje się tu pod #2jednostkowe0integracyjnych, ...

źródło: comment_1583402441oyyFezX1qpMUvaybXprLNU.jpg

Pobierz
  • 179
  • Odpowiedz
Dobra, sporo osób mi tu zarzucało "przecie to tylko lekko się otwiera" "na 2-3cm". jeszcze było parę "przeciez paczkomat pokazuje gdzie się otworzy".

Poszedłem i nagrałem film :)

1) Nie wiem czy mój paczkomat otwiera mocniej niż Wasze, ale to na pewno nie są 2-3 cm. Dodatkowo metalowa linia na dole jest wyszczotkowana, co powoduje ze przy odpowiedniej odległości jestem w stanie uwierzyć różowemu że drzwiczki kogoś uszkodziły
2) Nie, paczkomat NIE pokazuje lokalizacji paczki PRZED otwarciem. Dopiero w momencie jak sie otwierają drzwiczki apka pokazuje ich lokalizację
Rabusek - Dobra, sporo osób mi tu zarzucało "przecie to tylko lekko się otwiera" "na ...
  • Odpowiedz
@Rabusek: no tak, wygląda to jak zawsze, ale nie sądzę, że ma szanse to kogokolwiek zaboleć. Choć na tym etapie przyznam, że nie dostałem nigdy paczkomatem, wobec czego ciężko mi o poparcie swoich słów.
  • Odpowiedz
Jakbym chciał czekac to bym nie korzystał z opcji zdalnego otwierania


@staryhaliny: no na pewno oszczędzasz tyyyle czasu, gdy za każdym razem musisz wyjaśniać innym ludziom, że to twoja, a nie ich paczka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
gdy za każdym razem musisz wyjaśniać innym ludziom, że to twoja, a nie ich paczka ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ksndr: wystarczy spytać o spojrzenie na etykiete xD
  • Odpowiedz