Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Turnam: a ja swoja piosenke znalazłem. Sluchalem na yt music po kolei i w koncu przez przypadek. Kilka dobrych temu ja slyszalem i dopiero tera wpadla do playlisty
Pamiętam swoje poszukiwania. Nie pamiętałem ani jednego słowa, ale mniej więcej pamiętałem klimat teledysku. Wiedziałem też że wyrazy w nazwie kapeli się rymują. Więc w przypływie kreatywności (desperacji xD) wpisywałem w google frazy typu "top 10 halloween songs". I dzięki temu na nowo odkryłem Creature Feature
@Turnam: Kiedyś szukałem "Federico Scavo - Blow It" w ogóle nie znającć słów, wpisałem na YT "trumpet song" i wyskoczyło jako drugie.

A jak chce znaleźć "Bingo Players ft. Far East Movement - Get Up" to wpisuje "clip with ducks".
@Turnam: Mnie się kiedyś przypomniała totalnie od czapy piosenka, której nie słyszałam z 10 lat ( _) pamiętałam melodię, była szybka i że śpiewali tam "jejejeeeee" i w tytule było coś z psem XD więc pisałam w google "fast song yeah dog" i nic XD i nagle po paru dniach mój mózg doznał olśnienia "Mando diao - Sheepdog". To był prawdziwy mindfuck ()