Wpis z mikrobloga

w dwa dni zaawansowanego c? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@EntryMode: Też byłem pod wrażeniem. Zdjęcie kutanga też było jego i tak mi zaimponowało, że zostałem gejem. Teraz jesteśmy szczęśliwą parą. Podwójny profit.
@klocus Ja bym sie z tym typem zobaczyl. Mam ziomka z ktorego sie wszyscy smiali ze nie podszedl do matury bo olal szkole w ostatnim roku liceum zeby jakas swoja wizje realizowac sie zatrudnil w serwisie laptopow a dzis ma serwis apple i smieje sie sam naprawiajac makbooki za kilka kola od sztuki.
@klocus: 17-18 lat i chce pracować. Ja bym brał: doświadczenie pewnie małe, ale też pewnie chce się szybko nauczyć - i ma dużo czasu po szkole. Jeśli ogarnia podstawy OOP a MVC mu obce nie jest to przecież bardzo szybko zrobicie z niego przydatną osobę. Firma, z którą teraz współpracuję też zatrudnia młodych ludzi i większość z nich braki w wiedzy i doświadczeniu nadrabia szybko zaangażowaniem.
Matematyka nie jest do niczego potrzebna, chyba że liczyć algorytmy.


@Hatespinner: tak i nie. Frontendowiec jaki i backendowiec w stylu "ten sam CRUD po raz 1001" rzeczywiście nie muszą umieć w matematykę, bardziej niż podstawowa matura. Jednak nie wyobrażam sobie, że taka osoba w backendzie niezależnie od doświadczenia będzie więcej niż midem jeśli chodzi o umiejętności.
co prawda nie moja branża, ale ja bym dał mu szansę! Może być tak, że po za programowaniem gość nie zna się na niczym (ale w tym jest geniuszem - samoukiem), ale może być też tak że po prostu nie zna się na niczym ;-)