Wpis z mikrobloga

W pierwszej kolejności trzeba odseparować umiejętność posługiwanie się językiem angielskim od znajomości języka w obszarze roboczym


@EntryMode: Nie, nie trzeba.

trudno by nie posiadać podstawowej wiedzy potrzebnej do poruszania się w frameworku w momencie gdy kodujemy wykorzystując słowa z j.angielskiego ->


@EntryMode: Ty chyba jednak cały czas myślisz że dokumentacja to jest jak rysunek techniczny. XDDDD

https://docs.spring.io/spring/docs/5.2.4.RELEASE/spring-framework-reference/web.html#spring-web

Ile z tego rozumiesz znając tylko słówka poleceń Javy? xD

Znasz jakiegoś ''janusza''
@Hatespinner: przecież ci napisałem że NIE TYLKO - nikt nie daje #!$%@? o te cyferki i literki -> zaaplikuj do typowego korpo to dowiesz się jak to jest uszczuplać budżet i dawać pole do negocjacji w zmniejszaniu wynagrodzenia za brak papierka :D -> Pracuje przy rzeczach, które nie potrzebują reklam z Googla, żeby zarabiać miliardy €. wobec tego jaki biznes z predyspozycjami do zarabiania miliardów faluje pomiędzy silnikami ? > Ile
zaaplikuj do typowego korpo to dowiesz się jak to jest uszczuplać budżet i dawać pole do negocjacji w zmniejszaniu wynagrodzenia za brak papierka


@EntryMode: Pracuje w jednym z największych korpo w Europie i jakbym ich zapytał czy mam pokazać jakiś papierek od języka angielskiego, to by chyba powiedzieli że jestem #!$%@?.

wobec tego jaki biznes z predyspozycjami do zarabiania miliardów faluje pomiędzy silnikami


@EntryMode: A co ma zmienianie frameworkow do
@Hatespinner: '' w jednym z największych korpo w europie'' więc podanie nazwy nie będzie inwazyjne ponieważ ludzi tam mało nie pracuje. Chętnie wiele osób by poznało gdzie można się zatrudnić w tak dobrze prosperującej firmie która podejmuje takie decyzje Fajne mi historie opowiadają? od 8 lat prowadzę biznes handlowo usługowy być może masz inne realia - praca w korpo nie brzmi ciekawie i też jest wyznacznikiem tego jakimi realiami się kierujesz
Chętnie wiele osób by poznało gdzie można się zatrudnić w tak dobrze prosperującej firmie która podejmuje takie decyzje


@EntryMode: Ale co mnie obchodzi co by chciało wiele osób? Jaki ja miałbym w tym biznes, żeby kogokolwiek do czegokolwiek wprowadzać? xD Poza tym polecam stosowanie znaków interpunkcyjnych, bo nie da się tego czytać.

monolitach i o dokumentacji java bo to ABSOLUTNIE nie ma nic wspólnego z rozpoczętym wątkiem


@EntryMode: To nie
@klocus: no pisałem przecież, że to czyste złoto :)
Kolegę takiego miałem jeszcze w średniej szkole, czystej wody geniusz matematyczny, a przy tym leń patentowany. Nasza matematyczka mało nie osiwiała co prawda przy tym, ale zdołała go wysłać na olimpiadę. Poziom międzyszkolny wygrał z marszu, na wojewódzkim nie zaliczył, ale nie dlatego, że czegoś nie wiedział. Nie zaliczono mu po prostu odpowiedzi w stylu:
Pyt: podaj definicję czegośtam i przeprowadź jej