Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Podobno jest niesamowity popyt na mieszkania. Że brakuje ileś tam milionów mieszkań i takie tam.

Od miesiąca mam 2 wyremontowane mieszkania wystawione na wynajem w centrum #wroclaw na olx i facebook i nic. Zero wiadomości, zero telefonów, serio - ani jednego maila!
Próbowałem wynając na pokoje - nic. Próbowałem całośc - dalej nic. Co się dzieje do jasnej cholery?!

Obniżam wynajem o stówkę co tydzień i dalej nikt nie pisze. Gdzie ten popyt ja się pytam?

#nieruchomosci #gospodarka #wynajem #mieszkanie #deweloperka #kupnomieszkania

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
  • 44
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: musisz mieć drogo, tzn pewnie próbujesz wynająć po tyle, po ile są inne oferty na olx - tylko że te oferty też zazwyczaj tam długo wiszą. Każdy czai się na okazję, wystaw za 5 stów mniej to będziesz mieć mnóstwo telefonów zaraz po wystawieniu ogłoszenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 32
Bo #!$%@?ło się kawalerek, aparthoteli i januszmieszkań na wynajem a Ukry wracają do siebie albo ucikną do DE, studentów ubywa a wyż powojenny wymiera szybciej niż kiedykolwiek, więc koniec eldorado z wynajmu. Ceny najmu się urealniają, a to dopiero początek.
  • Odpowiedz
musisz mieć drogo, tzn pewnie próbujesz wynająć po tyle, po ile są inne oferty na olx - tylko że te oferty też zazwyczaj tam długo wiszą


@azetka: to samo w ofertach sprzedaży - wiele mieszkań z cenami 12-13k/m2 widzę od pół roku, a niektóre i dłużej.
  • Odpowiedz
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania jest druga strona medalu, Chic tutaj jeśli chodzi o kupno a nie wynajem - szukam siostrze mieszkania dwupokojowego 38-46 metrów za 350.000 i to co co się dzieje to jakiś pieprzony dramat.

Albo ceny mieszkań w podobnym miejscu ale z różnicą 8 mkw w tej samej cenie (a standard ten sam) albo przypudrowane rudery które nie nadają się do zamieszkania ze względu na wentylację i grzyba.

Może masz złą lokalizację? Albo
  • Odpowiedz