Wpis z mikrobloga

Ostatnio trafilem na kanal #ketokocur i szczerze mowiac oprawa i styl mi sie podoba, ale gloszenie jedynie slusznej diety jaka jest keto to troche xD

Probowalem keto i lowcarb i dla aktywnego goscia najlepsze co moze byc to jednak highcarb, z insuliny niepotrzebnie robi sie jakiegos demona, zreszta Ketokocur sam przyznaje w jednym filmie, ze ketoza pod sporty walki sie nie nadaje wiec nie jest to uniwersalny system zywienia. Nawet jesli leczy choroby i jest cudowny.

Aha, facet forme (bardzo dobra zreszta) zbudowal na weglach wiec tutaj mocne xD

#oswiadczenie #keto #mikrokoksy
  • 34
@milten66 chodzi o to ze większość rzeczy ktore mozesz kupic na miescie zawiera cukry proste dla podbicia smaku. Nabialy smakowe, pieczywa, zupy, napoje, sosy, gotowe dania. Wez postaraj sie kupic przegryzke bez pieczywa i cukru w trakcie dnia. Ciezko.
@Gamling: wiesz ja jestem na hc i jak jadę gdziekolwiek, delegacja, żarcie na mieście to odwrotnie wszędzie jest kupa tłuszczu.
Nie generalizuj tak bo fakty są takie l, że masz zarówno i tłuszcz i węgle wtedy żarcie jest smaczne. #!$%@?ąc od tego lepiej bać tłuszczu niż węgli. A o tym jak one w diecie ad libitum sprzyjają nie tyciu jeśli tylko staramy się najmocniej limitować tkuszcz pisałem wiele razy.
@Skogyr:
czytam czytam

tępa dzida możesz tytułować swoją matkę. To co mi wysłałeś to jest gówno, a nie rzetelne badania.

yyyhyy hy hyyyy dobrze sie zaczyna jedziemy
@kRpt: Nic się nie zaczyna. Nie będe z nim dalej dyskutował, bo kwestia uzależniania od cukru tak zwanego, została wyjaśniona przez tęższe dietetyczne głowy ode mnie. #!$%@? mnie tylko schamizowane podejście chamstwa i wsiórstwa na wypoku. Dyskutujesz gdzieś, tutaj akurat wyśmiewałem już coś co pojawia się cyklicznie co kilka dni, wpada jakaś fujara i zaczyna Cię wyzywać od tępych dzid, ot tak ni z #!$%@? ni z dupy. Skoro tak nagle
@Skogyr: tez mnie to #!$%@? jak ludzie non stop dookoła gdy rozmawiam, rzucają teksty że ten cukier nie zdrowy, że trzeba ograniczać, unikać, od węglowodanów sie tyje. eh
@Skogyr: ja nie musze nawet zadnych badań patrzeć bo na logike "uzaleznienie o cukru" to #!$%@?. Uzależnienie od jedzenia - tak, jak najbardziej. Od smacznego jedzenia, przeciez pizza czy jakies burgery są zarte przez największych chorobliwie otyłych w tonach. Czyli co, ciastka z cukrem uzależniają, ale jedzenie bez cukru juz nie? no chyba nie
@kRpt: można pić słodzone napoje, #!$%@? żelki i owoce, ok. Ale jak masz obok produkt typowo tłuszczowy jakiś krem z orzechów to jebniesz tymi zelkami i #!$%@? pół słoika kremu. To jest różnica między cukrem a tłuszczem. A samo uzależnienie to jak wszyscy kumaci od dawna gadają, nikt nie udowodnił ze coś takiego istnieje, bo nikt nie #!$%@? cukru samego, bo jest niesmaczny, można słodzić herbatę, kawę, ale nigdy to nie