Wpis z mikrobloga

widzę że wystarczy być sobą, żeby wykopki się zesrały xDDDDDDD

- to nie jest choroba psychiczna ani zaburzenie (patrz ICD-11),
- piszę tak samo jak rozmawiam z rodzicami, znajomymi, nauczycielami i w każdym innym miejscu w internecie,
- kebaba zjadłam dlatego że się spodziewałam (jak się okazało słusznie) że w domu z okazji postu się nie najem, nie wierzę w żadnego Boga ale jak widać religia ma na mnie jednak wpływ który mi się nie podoba
- sytuacja w której kupuję jedzenie za swoje pieniądze żeby nie siedzieć głodna w domu jest dla mnie chora, a nie wygraną
- tak, zaczęłam chamsko odpisywać kiedy cała zgraja wykopków zaczęła pisać na siłę komentarze tylko po to żeby użyć w stosunku do mnie męskich form albo odezwać się per chłopiec
- avatar nie ma związku z anime, z pedofilią tym bardziej

https://www.wykop.pl/wpis/47606767/powiedzcie-mi-ze-to-nie-choroba-psychiczna-gosciu-/
https://www.wykop.pl/wpis/47599799/staram-sie-nie-narzekac-na-religie-ale-dzisiaj-jak/

#bekazprawakow #neuropa #4konserwy #bekazlewactwa #lgbt #katolicyzm #bekazkatoli
tpap - widzę że wystarczy być sobą, żeby wykopki się zesrały xDDDDDDD

- to nie jes...

źródło: comment_1582791387EJQBiGVNRNgcpX3KWPJ1ow.jpg

Pobierz
  • 88
@tpap: ojejku wrzuciłem zdjęcie kebsa pokazując pogardę dla grupy społecznej o odmiennych poglądach (skąd miałem wiedzieć, że jest katolskie swieto) a te nietolerancyjne homofoby piszą o mojej męskiej twarzy a przeciez jestem gejem i powinienm byc pod ochroną.

Edit: tak na serio powtorzę jeszcze raz, twoja dzbanowatość ine ma nic wspólnego z twoja orientacją seksualną.
nie gardzę katolikami


@tpap: nie absolutnie i jesteś taaaaakaaaa tolerancyjna, normalnie inni geje powinni brać z ciebie przykład

denerwuje mnie tylko jak wywierają wpływ na moje życie ze względu na swoje zasady religijne


@tpap: no jak? Zabraniaja ci jeść mięso w post?

po prostu nie będę siedziała głodna z powodu religii, w którą nie wierzę


@tpap: i dlatego postanowiłaś wrzucić zdjęcie i się tym pochwalić, jprld co za dzbaniara
no jak? Zabraniaja ci jeść mięso w post?


@VrubeL: jak widzisz zjadłam, ale dlatego że kupiłam za swoje - normalnie po prostu jem obiad w domu i się najem

i dlatego postanowiłaś wrzucić zdjęcie i się tym pochwalić


@VrubeL: w tych obszarach gdzie religia ma wpływ na moje życie z nią walczę, w pozostałych jest mi zupełnie obojętna

tu jest raczej przypadek typu wrzuce atencyjne zdjęcie obrażające inne grupy bo
No i wszystko gra, to czemu się prujesz, że ktoś fote kebsa wrzucił?


@kurczok: Ponieważ, było to wywołane najniższym instynktem dla atencji i miało pokazać pogardę dla innej grupy społecznej. Dziwie się trochę, że nikt ze środowisk LGBT na wykopie nie #!$%@?ł tej Pani za sranie we własne gniazdo. Serio żeby zaprezentować wszystkim swoją odmienność trzeba koniecznie obrazić jakąś grupę? Może namalowałaby jakiś obraz, ułozyła wiersz, napisała książke? #!$%@? tam jestem