Wpis z mikrobloga

widzę że wystarczy być sobą, żeby wykopki się zesrały xDDDDDDD

- to nie jest choroba psychiczna ani zaburzenie (patrz ICD-11),
- piszę tak samo jak rozmawiam z rodzicami, znajomymi, nauczycielami i w każdym innym miejscu w internecie,
- kebaba zjadłam dlatego że się spodziewałam (jak się okazało słusznie) że w domu z okazji postu się nie najem, nie wierzę w żadnego Boga ale jak widać religia ma na mnie jednak wpływ który mi się nie podoba
- sytuacja w której kupuję jedzenie za swoje pieniądze żeby nie siedzieć głodna w domu jest dla mnie chora, a nie wygraną
- tak, zaczęłam chamsko odpisywać kiedy cała zgraja wykopków zaczęła pisać na siłę komentarze tylko po to żeby użyć w stosunku do mnie męskich form albo odezwać się per chłopiec
- avatar nie ma związku z anime, z pedofilią tym bardziej

https://www.wykop.pl/wpis/47606767/powiedzcie-mi-ze-to-nie-choroba-psychiczna-gosciu-/
https://www.wykop.pl/wpis/47599799/staram-sie-nie-narzekac-na-religie-ale-dzisiaj-jak/

#bekazprawakow #neuropa #4konserwy #bekazlewactwa #lgbt #katolicyzm #bekazkatoli
tpap - widzę że wystarczy być sobą, żeby wykopki się zesrały xDDDDDDD

- to nie jes...

źródło: comment_1582791387EJQBiGVNRNgcpX3KWPJ1ow.jpg

Pobierz
  • 88
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tpap: piszesz prześmiewczego/prowokacyjnego posta ("zaczął się POST / HTTP/2.0, czy jakoś tak") a później płaczesz, że cię Mirko masakruje. Gdzie tu logika?

Jest nawet memowy template na takie sytuacje...
  • Odpowiedz
@VrubeL: Jeśli kabab w środę popielcową jest dla Ciebie pogardą, to weź się lecz, bo na około masz miliony takich złych bodźców. Jak ty Sobie biedny uciemiężony katoliku dajesz radę? Idź przeproś Boga za grzechy, a potem opowiedz o swoich złych zachowaniach księdzu w pudełku.
Słyszałeś o kalifacie, taki ustój polityczny, gdzie przywódcą państwa jest władca religijny, w islamie zwany Kalifem. Wprowadzenia kalifatu na terenie republik islamskich było możliwe, dzięki
  • Odpowiedz
@VrubeL: xD jadłem wczoraj mięso w #!$%@? mam te święta okazuje pogardę katolibanom Polakom którzy każą mi nienawidzić kolegów i koleżanki z pracy bo są homoseksualistami. A wszyscy księża to pedofile ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@tpap: masz literówkę w nicku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Środa popielcowa... Coś mi to mówi, ale że mięsa nie jeść to nie wiem... Może ktoś wskazać fragment ze "świętej księgi" mówiący o takim rozporządzeniu?
  • Odpowiedz
@tpap No wszystko super, ale wytłumacz mi jedno, czemu #!$%@?łaś się do tego, że ktoś nazwał cię chłopem? Na tym zdjęciu wyglądasz jak typowy chłop z brudstocka i ciężko powiedzieć cokolwiek innego. To, że ktoś się #!$%@?ł, że jesz kebsa w środę popielcową, to jest jasne, masz do czynienia z debilem.
  • Odpowiedz
Dokładnie tłuczku. Nie ma obowiązku wiedzieć, że jakiegoś tępaka może urazić [cokolwiek].


@kurczok: To jest najbardziej prawackie zdanie w tej dyskusji. Idź tą drogą.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tpap: niestety ludzie zazwyczaj nazywają rzeczy po imieniu. Wydaje mi się że to nic osobistego, wyglądasz jak chłop i ludzie tak będą się do ciebie zwracać. Nie przejmuj się miras
  • Odpowiedz