Wpis z mikrobloga

widzę że wystarczy być sobą, żeby wykopki się zesrały xDDDDDDD

- to nie jest choroba psychiczna ani zaburzenie (patrz ICD-11),
- piszę tak samo jak rozmawiam z rodzicami, znajomymi, nauczycielami i w każdym innym miejscu w internecie,
- kebaba zjadłam dlatego że się spodziewałam (jak się okazało słusznie) że w domu z okazji postu się nie najem, nie wierzę w żadnego Boga ale jak widać religia ma na mnie jednak wpływ który mi się nie podoba
- sytuacja w której kupuję jedzenie za swoje pieniądze żeby nie siedzieć głodna w domu jest dla mnie chora, a nie wygraną
- tak, zaczęłam chamsko odpisywać kiedy cała zgraja wykopków zaczęła pisać na siłę komentarze tylko po to żeby użyć w stosunku do mnie męskich form albo odezwać się per chłopiec
- avatar nie ma związku z anime, z pedofilią tym bardziej

https://www.wykop.pl/wpis/47606767/powiedzcie-mi-ze-to-nie-choroba-psychiczna-gosciu-/
https://www.wykop.pl/wpis/47599799/staram-sie-nie-narzekac-na-religie-ale-dzisiaj-jak/

#bekazprawakow #neuropa #4konserwy #bekazlewactwa #lgbt #katolicyzm #bekazkatoli
tpap - widzę że wystarczy być sobą, żeby wykopki się zesrały xDDDDDDD

- to nie jes...

źródło: comment_1582791387EJQBiGVNRNgcpX3KWPJ1ow.jpg

Pobierz
  • 88
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tpap: Z tymi tekstami o chłopcu to w sumie mają rację, bo na zdjęciu nie ma ani jednej kobiecej cechy, ale #!$%@? się dla samego #!$%@? to coś co u p0laczków i wykopków normalnego. A kebs mam ndzieje, że był taki jak zawsze - czyli zajebisty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tpap: ojejku wrzuciłem zdjęcie kebsa pokazując pogardę dla grupy społecznej o odmiennych poglądach (skąd miałem wiedzieć, że jest katolskie swieto) a te nietolerancyjne homofoby piszą o mojej męskiej twarzy a przeciez jestem gejem i powinienm byc pod ochroną.

Edit: tak na serio powtorzę jeszcze raz, twoja dzbanowatość ine ma nic wspólnego z twoja orientacją seksualną.
  • Odpowiedz
@VrubeL: wrzuciłam tak jak wrzucam w różne miejsca to co mnie akurat denerwuje.
nie gardzę katolikami, denerwuje mnie tylko jak wywierają wpływ na moje życie ze względu na swoje zasady religijne, które dla mnie jako osoby niewierzącej nic nie znaczą. po prostu nie będę siedziała głodna z powodu religii, w którą nie wierzę
  • Odpowiedz
nie gardzę katolikami


@tpap: nie absolutnie i jesteś taaaaakaaaa tolerancyjna, normalnie inni geje powinni brać z ciebie przykład

denerwuje mnie tylko jak wywierają wpływ na moje życie ze względu na swoje zasady
  • Odpowiedz
@kurczok: Wrzuciłem tęczową flagę w kupe. Ojej skąd miałem wiedzieć, ze to symbol LGBT? Serio są dzbany, które czytając portal z dziecięcą..obrazkami w środę popielcową nie wiedzą, że jest środa popielcowa?
  • Odpowiedz
@kurczok: > Ja szczerze mówiąc nawet nie wiem, co to jest środa popielcowa XD

@kurczok: No i masz prawo, ja nie wiem co to jest ramadan czy szabas.

jesteś naprawdę oderwany od rzeczywistości


@Kjedne: Masz racje stary juz jestem ale nie aż tak. Zastanawiam się tylko: "... jak bardzo #!$%@? się by..." dostać parę plusów opie.
  • Odpowiedz
no jak? Zabraniaja ci jeść mięso w post?


@VrubeL: jak widzisz zjadłam, ale dlatego że kupiłam za swoje - normalnie po prostu jem obiad w domu i się najem

i dlatego postanowiłaś wrzucić zdjęcie i się tym
  • Odpowiedz
No i wszystko gra, to czemu się prujesz, że ktoś fote kebsa wrzucił?


@kurczok: Ponieważ, było to wywołane najniższym instynktem dla atencji i miało pokazać pogardę dla innej grupy społecznej. Dziwie się trochę, że nikt ze środowisk LGBT na wykopie nie #!$%@?ł tej Pani za sranie we własne gniazdo. Serio żeby zaprezentować wszystkim swoją odmienność trzeba koniecznie obrazić jakąś grupę? Może namalowałaby jakiś obraz, ułozyła wiersz, napisała książke? #!$%@? tam
  • Odpowiedz