Wpis z mikrobloga

widzę że wystarczy być sobą, żeby wykopki się zesrały xDDDDDDD

- to nie jest choroba psychiczna ani zaburzenie (patrz ICD-11),
- piszę tak samo jak rozmawiam z rodzicami, znajomymi, nauczycielami i w każdym innym miejscu w internecie,
- kebaba zjadłam dlatego że się spodziewałam (jak się okazało słusznie) że w domu z okazji postu się nie najem, nie wierzę w żadnego Boga ale jak widać religia ma na mnie jednak wpływ który mi się nie podoba
- sytuacja w której kupuję jedzenie za swoje pieniądze żeby nie siedzieć głodna w domu jest dla mnie chora, a nie wygraną
- tak, zaczęłam chamsko odpisywać kiedy cała zgraja wykopków zaczęła pisać na siłę komentarze tylko po to żeby użyć w stosunku do mnie męskich form albo odezwać się per chłopiec
- avatar nie ma związku z anime, z pedofilią tym bardziej

https://www.wykop.pl/wpis/47606767/powiedzcie-mi-ze-to-nie-choroba-psychiczna-gosciu-/
https://www.wykop.pl/wpis/47599799/staram-sie-nie-narzekac-na-religie-ale-dzisiaj-jak/

#bekazprawakow #neuropa #4konserwy #bekazlewactwa #lgbt #katolicyzm #bekazkatoli
tpap - widzę że wystarczy być sobą, żeby wykopki się zesrały xDDDDDDD

- to nie jes...

źródło: comment_1582791387EJQBiGVNRNgcpX3KWPJ1ow.jpg

Pobierz
  • 88
  • Odpowiedz
miało pokazać pogardę dla innej grupy społecznej


@VrubeL: pogarda dla innej grupy społecznej bo napisałam że kupiłam jedzenie na mieście żeby nie siedzieć w domu głodna przez zasady religii, której nie wyznaję. pogrążasz się.

Serio żeby zaprezentować wszystkim swoją odmienność trzeba koniecznie obrazić jakąś
  • Odpowiedz
jak widzisz zjadłam, ale dlatego że kupiłam za swoje - normalnie po prostu jem obiad w domu i się najem


@tpap: Zaraz to katole ci zabraniają jeść mięso czy rodzina cie głodzi? A może skoro kupiłaś za swoje to katole powinni ci postawić tego kebsa?

w tych obszarach gdzie religia ma wpływ na moje życie z nią
  • Odpowiedz
@kurczok: > Jeżeli jakąś grupę społeczną obraża jedzenie

@kurczok: tu nie chodzi o obrażanie czy nie. Chodzi o to czemu miało to służyć? Ja np nie czuje się obrażony tylko zażenowany jakim pustakiem trzeba byc zeby takie zdjęcia wrzucać i po co? Bardziej skłaniałbym sie do tego, że OP to prawak i przez takie foty próbuje zdyskredytowac srodowisko LGBT.
  • Odpowiedz
@VrubeL: Ja tam jestem zażenowany, że kogoś obraża jedzenie mięsa w post, środę, czy piątki. Zażenowany jestem modleniem się o deszcz w sejmie. Zażenowany jestem, że w epoce lotów kosmicznych i nanotechnologii istnieją ludzie, których życiem sterują zabobony sprzed 2000 lat.
  • Odpowiedz
Ja tam jestem zażenowany, że kogoś obraża jedzenie mięsa w post, środę, czy piątki


@kurczok: Jadłeś wczoraj mięso? Pochwaliłeś się zdjęciem na portalu z dziecięcą...obrazkami? Dlaczego? Tysiące homoseksualistów wczoraj jadło mięso i pewnie tysiące go nie jadło ( z róznych powodów nawet ze względu na swoją wiarę) ale nikomu nie przyszło do głowy żeby sie tym pochwalić. Dlaczego? Bo są #!$%@? normalni (i nie chodzi tu o orientację OPa tylko
  • Odpowiedz
@VrubeL dobra idź #!$%@? chleb z wodą i zostaw dziewczynę bo widać że ci dupa pękła że ktoś sobie kebsa zjadł i wrzucił to do neta. Serio już tak wam się nudzi z tej prawej strony, że nastolatka wychodzi na przekór zabobonom swoich starych i olewa te wasze śmieszne święta to musicie jej cisnąć i wjeżdżać na psychikę xd ? idź sobie z kolegami pogratulować jak to "zniszczyles lewaka" w serwisie
  • Odpowiedz
Zaraz to katole ci zabraniają jeść mięso czy rodzina cie głodzi?


@VrubeL: rodzinka mnie głodzi ze względu na katolickie zasady

dlatego drugi raz proszę o uzasadnienie jak środa popielcowa wpływa negatywnie na twoje
  • Odpowiedz
rodzinka mnie głodzi ze względu na katolickie zasady


@tpap: Zgłaszaj na policję, jeżeli jestes niepełnoletnia jesteś pod ochroną i twoi rodzice powinni zostać pociągnięci do odpowiedzialności karnej.

nie z moimi bardzo specyficznymi ograniczeniami
  • Odpowiedz
@tpap: Ja #!$%@? xD ja wiem, że się pojawiła amfetamina, samoloty i lewactwo ale kiedyś takie coś dostałoby wychowawczego liścia i zeszło na ziemie ze swoimi imaginacjami a teraz nie dość, że bezczelnie prowokuje to jeszcze próbuje wmówić, że normalni ludzie są źli a ono jest dobre i poszkodowane. Ha tfu w ryj.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
avek narysowany albo własnoręcznie albo na zamówienie

"avatar chińskich bajek pseudo pedofilskich" (sic)

@Indorek1906 wybierz jedno a potem skończ traktować memy jak rzeczywistość xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Zgłaszaj na policję, jeżeli jestes niepełnoletnia jesteś pod ochroną i twoi rodzice powinni zostać pociągnięci do odpowiedzialności karnej.


@VrubeL: dadzą sobie spokój za tydzień max, a jakby ktoś wymyślił że trafię np. do babci to psychicznie nie wytrzymam

no tak kebs z budki jest wręcz idealny na ograniczenia w diecie. WHO przy problemach trawiennych poleca właśnie
  • Odpowiedz