Wpis z mikrobloga

TWOJA KOBIETA NA 80% CIĘ W OGÓLE FIZYCZNIE NIE POŻĄDA
Nie zrozum mnie źle, ona może cię "lubić", kochać cię, czuć silną emocjonalną więź. ba, może nawet lubi uprawiać z tobą seks jeśli jesteś dobry "technicznie", ale zasada Pareta i hipergamia widoczna w wynikach badań nad tym jak kobiety oceniają wygląd mężczyzn są jednoznaczne, na 80% CIEBIE, jako osoby, nie pożąda, jesteś dla niej fizycznie niepociągający, aseksualny, nie dostaje chcicy na sam twój widok. Pamiętaj o tym za każdym razem kiedy twoją różową będzie "bolała głowa", kiedy będzie w łóżku pozbawiona namiętności, kiedy każde ci czekać na seks i traktować go jak nagrodę. Nie, ona nie ma "słabego libido", nie, nie jest "nieśmiała" (większość kobiet wskoczy z przystojniakiem do klubowego kibla po 5 minutach rozmowy), po prostu jesteś dla niej seksualnie pociągający równie mocno co kawałek deski.

#redpill #blackpill #przegryw #wygryw #tinder #seks #zwiazki #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #takaprawda
ramzes8811 - TWOJA KOBIETA NA 80% CIĘ W OGÓLE FIZYCZNIE NIE POŻĄDA
Nie zrozum mnie ź...

źródło: comment_1582729192kCE3AaTF3ZIjtoFAP3qbGA.jpg

Pobierz
  • 106
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mystoo: Ulanie, ulaniem, jest co zrzucać, co nie zmienia faktu, że jak niedawno badałem sobie poziom DHT ( aktywniejsza forma teścia, 2,5-10 mocniejsza od samego teścia w działaniu ) to wynik #!$%@?ło poza skalę w labolatorium. Co prawda wypadałoby zbadać teścia wolnego do tego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@NieMaSzans: co przyznałem? W każdej rzeczywistości jest banda debili. I tyle.
Zapytam jak kolegę? Po co miałbym koloryzować wśród teoretyków? Co mi to da? Szacunek na dzielni? Wśród przegrywów? No serio...

Skoro masz popęd i kolegów przegrywów, to przecież możecie sobie poradzić. Tylko, again, to trzeba chcieć coś zmienić, a wy po prostu chcecie gonić króliczka i #!$%@?ć te smuty, bo to wam daje atencję. Już mi to jeden przegryw
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@NieMaSzans: ale jak można udowodnić rację zakutemu łbu, który na argument, że są kobiety które uważają, że na ból głowy najlepszy seks, mówi że to są nimfomanki, nie mając pojęcia co to w ogóle jest nimfomanka? Ty naprawdę nie widzisz tej głupoty? Ale #!$%@? już z tamtym wariatem.
Mówimy o tobie.
No więc jaki masz pomysł na wyjście z przegrywu, skoro nie chcesz gonić króliczka?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NieMaSzans: no więc skoro w tym tkwisz i nie widzisz wyjścia, to powiedz mi, po co się tym wszystkim karmisz?
Wasze działania są nielogiczne i nie obraź się głupie jak but.
Można się czymś interesować, żeby stać się lepszym, studiować te wszystkie badania naukowe, żeby wykorzystać system, ale bełtać się w tym, tylko po to, żeby konkludować, że to bez sensu. Ja #!$%@?ę chłopie, mnie by było szkoda czasu. Bym
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NieMaSzans: ale po co ci ta prawda chłopaku, skoro nic ci w życiu to nie zmieni? No serio. Wy po prostu jesteście masochistami chyba, bo inaczej tego nie wytłumaczę.

Normalny człowiek uczy się, żeby być mądrzejszym i tą wiedzę wykorzystać, żeby uzyskać jakąś przewagę. A co ty zyskujesz?
Ból i smutek. Jak w mordę strzelił masochista.
  • Odpowiedz
@puzonyyx @Reaamu nie słuchaj go. Generalnie ja tak samo miewam brak ochoty na seks z jakąś kobietą i ona może mnie zupełnie nie pociągać. Mit że facet ma zawsze erekcję i ochotę sprawdza się albo u 15 latków albo u inceli którzy są mocno wyposzczeni i potem piszą komentarze widoczne na tagu #lespermiage

Absolutnie nie zrobię tego z kobietą która mnie nie pociąga bo mam zwyczajnie za duży
  • Odpowiedz
@ramzes8811: Wy pajace z blackpilla w sumie jesteście jak feministki:

- bycie nieszczęśliwym - checked
- mimo tego wmawianie ludziom szcęścliwym, że są nieszczęśliwi - checked
- obwinianie płci przeciwnej za swoje niepowodzenia - checked
- obsesyjna walka z "systemem" i wiara w spiski jaszczurów/liberalnych mediów/ illuminati
  • Odpowiedz