Wpis z mikrobloga

Mirki, jest taka sprawa. Znam jedną #rozowypasek, która ma partnera (ślub zaplanowany), a #!$%@? się niemiłosiernie. W ciągu tygodnia ma w sobie więcej #!$%@?ów niż normalni ludzi przez całe życie i wcale nie wyolbrzymiam tylko po to, by dodać dramaturgii. Niezle #!$%@? akcja.
Gość oczywiście o niczym nie wie, mieszkają razem, planują przyszłość, a ona wyznaje wierność dopiero po ślubie (o czym mu nie powiedziała). Na początku nie chciałem się wtrącać, ale im więcej informacji o niej zbieram i im bardziej zdaję sobie sprawę jaka jest niewzruszona tym co robi, nie mam już żadnych wątpliwości co do jej intencji i skali problemu. Moralniak coraz mocniej mnie gryzie.
Poważnie zastanawiam się czy jej narzeczonego o tym zwyczajanie nie poinformować... Na jego miejscu załamałbym się, ale wolałbym wiedzieć, zanim wpakuję się na minę tego kalibru.

Cały problem w tym, że go nie znam. Nie mam do niego kontaktu.
Informacje jakie posiadam to:

- numer telefonu tej kobiety i jej imię i nazwisko oraz wiek
- wiem na jakim osiedlu mieszkają, ale bez konkretów
- znam jej instagrama (jest prywatny i nie akceptuje zaproszeń od ludzi nieznanych - tutaj łatwo byłoby zdobyć trop)
- znalazłem kilka osób w necie, które mają trochę popularności i które ona followuje, ale chyba pisanie do nich dużo nie pomoże
- nie ma innych jej mediów społecznościowych, brak innych wyników w Google na jej imię i nazwisko
- wiele dowodów na to, że się #!$%@? (cała teczka)
- Wiem, że jej narzeczony jest Ukraińcem (można ich nie lubić, ale gość zasługuje by wiedzieć) i jezdzi na Uberze lub Bolcie
- Znam kilka cech wyglądu jej narzeczonego
- Wiem w przybliżeniu skąd pochodzi (okolice jakiego miasta)
- Oraz znam parę szczegółów z jej życia (jak planowany ślub), które raczej nie pomogą mi w jej znalezieniu, ale w nabraniu wiarygodności przed jej partnerem i owszem.

Moje pytanie jest następujące: jak ją wystalkować, by zdobyć namiary na tego gościa? Macie jakieś pomysły?

#tinder #rozowepaski #diva #dziwka #zdrada #niebieskipasek #logikarozowychpaskow #przegryw #stalker #stalking #wykopefekt #p0lka ##!$%@? #zwiazki
  • 62
@Silver86: Z tego co wiem, nie mają takiego układu. Ona bardzo nie chce, aby on się dowiedział, bo gość jest religijny i kocha ją ponad życie, szybko się odświadczył. Mimo to, ona nie potrafi przestać się bolcować na lewo i prawo. Co do tego, że sytuacja jest patologiczna nie mam złudzeń - znam ją dobrze, ale ukrywa przede mną towarzystwo, bo wie, że znam zbyt wiele szczegółów z jej życia.
czego oczy nie widza tego sercu nie zal, skoro gosciu jest happy to niech dalej bedzie, ich życie, ale rob jak uwazasz, watpie ze go to info uszczesliwi i ze ci podziękuję


@Silver86: Chyba Bóg cię opuścił. Ich życie? A co, on zdecydował o tym, że jest szczęśliwy żyjąc z kurvva? Odmawiasz mu prawa do podjęcia samodzielnej decyzji. To tak jak byś napisała, a po co ma się leczyć na nowotwór.
@Domiman Właśnie to jest śmieszna sytuacja. Laska jest bardzo ładna i sexowna. Co chwila ktoś ją podrywa - kierowca taxowki, na ulicy, w klubie. Jej chłopak sprawdza jej nawet telefon, ciągle ją pilnuje i jest bardzo zazdrosny. Jak to robi? Wieczory spędza w domu z nim, a #!$%@? się w godzinach pracy. Potem wraca do niego i udaje, że nic się nie stało. Miewała wyrzuty sumienia z tego powodu, ale to tylko