Wpis z mikrobloga

@Conner: podejrzewam, że było to spowodowane negatywnymi komentarzami pod odcinkami Pal Hajs TV z Sebastianem Szwedem, ja, jeżeli mam wygłosić prywatną opinię, to się zgadzam z nimi, a dlatego, że odcinki z nim są słabe po prostu, widać to było choćby w Skierniewicach, a to co on mówi, wali strasznym cringem - Bonzo chociaż ma swój własny styl i wplata czasami "akat" czy "bęc". Jeżeli krytykujemy Tigera za to, że kompletnie
  • Odpowiedz
  • 0
@RobertWolak: Widze ze kolega nowy na wykopie ale doświadczony bonzolog. Witamy! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam nie wiem co myśleć, bo np wuwunio nieraz mówił ze już bonzo się nie pojawi w tych produkcjach ze względu na to ze został ojcem. A jakoś ostatnio coraz go więcej.
  • Odpowiedz
@Conner: właśnie bardzo możliwe, że za jakiś czas Seba wróci. Tiger Bonzo nie pojawiał się przez jakiś czas w Pal Hajsie i było to spowodowane wydarzeniami na pierwszej wigilii. Tam idea była taka, żeby pokazać, że Wuwunio jednak traktuje Mateusza, Gosię, Bodego, Bonusa czy Sowę, jako swoich prawdziwych przyjaciół, że on o nich dba, żeby nie czuli się samotni w każdym momencie, ale nie wyszło to, dlatego, że jednak większość okazała
  • Odpowiedz
@sizuuu: I to jest człowiek, który trzyma rękę na pulsie. Dzięki!

Z tymi opóźnionymi filmikami to nie to: Wuwunio mówił o tym już bardzo dawno, a sporo potem np. nagrał słynną bitwę frystalową na punkty... Nie wiem co dla wizerunku bonza i dobrostanu jego córki lepsze: wieczorne gnioty, czy znana na całą Polskę bitwa na punkty?
  • Odpowiedz