Wpis z mikrobloga

Mirasy, wyplusujmy ten wpis w gorące.

Zapoczątkujmy akcje "świecenia długimi" ludziom jeżdżącym na chińskich ledach które ledwo widać w dzień, a co dopiero w deszcz i mgle

W czasach gdzie standardowo przywykliśmy do tego że samochód = światła ludzie jeżdżący bez świateł czy na tych januszowych ledach to często poważne zagrożenie

Kiedy nawykiem stanie się mruganie światłami takim ludziom może coś się zmieni na drogach, może do części chociaż dotrze jak debilnym rozwiązaniem ta ich pseudo oszczędność jest

Mówię to ja - kierowca robiący ponad 100tys km rocznie, dziękuję za uwagę

#polskiedrogi #januszcore #janusze #drogi #patologiazewsi
Pobierz Muficzer - Mirasy, wyplusujmy ten wpis w gorące. 

Zapoczątkujmy akcje "świecenia dłu...
źródło: comment_1582633571D83E8AddoTxzn9Tsgdt7ib.jpg
  • 37
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@lets_gou_tnijmy_wuosy: głupio w sensie że jesteś na tyle świadomy że rozumiesz problem ale jednocześnie nie pamiętasz żeby robić coś aby mu zaobiec.
to samo powiedział mój szef... Jechaliśmy na 2 auta ja za nim, w mocnym deszczu po ekspresówce. On oczywiście na automacie więc z tyłu ciemno, ściana wody dla zasłony. Wspomniałem mu o tym po powrocie, ale stwierdził jedynie że "aa faktycznie bo ja mam automat". Kropka. Zero refleksji.
Jesteś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Muficzer: problem warty dyskusji, choć boję się, widząc ilu kierowców jest totalnymi ignorantami jeśli chodzi o bezpieczeństwo, że taka forma w żaden sposób do nich nie dotrze.
@Muficzer: Powinien być odgórny zakaz montowania takich świateł, tylko fabryczne światła led z czujnikiem zmierzchu. Montu ją to badziewie Janusze żeby zaoszczędzić 0,9 ltr / rok. Nie wiem jak to jest w innych krajach ale na zachodzie nie widziałem tej Januszerki. U nas jak zwykle wszyscy mają to gdzieś. A niektórzy naprawdę potrafią jeździć na tym gwnie po zmierzchu, w deszczu, we mgle lub śniegu