Wpis z mikrobloga

Z Herty trafi na wypożyczenie do jakiegoś gówno klubu i tak się zakończy jego "kariera". Słaby piłkarz wykreowany przez media.


@WstretnyOwsik: Jak mnie to stwierdzenie o "kreowaniu przez media" i "pompowaniu balonika" wpienia... Koleś miał gigantyczną formę, strzelał w każdym meczu, grał świetnie. To o czym #!$%@? twoim zdaniem media powinny pisać i czym się zajmować jak nie takim fenomenem - nawet jeśli chwilowym? Kimś bez formy, grającym piach? To Piątka
bo tak było i jest


@rzaden_problem: Dziennikarze włoscy to sprawdzili i on miał sytuacje, ale marnował je lub był zbyt mizerny fizycznie by dojść do dobrych piłek.
A tekstu o 70 bańkach nie skomentuję, bo jak ktoś przychodzi do takiego klubu i po pół roku gwiazdorzy na temat tego ile to nie będzie wart jak odejdzie to nie dość, że nie szanuje zespołu, w którym gra, a jeszcze pokazuje jak sodówa
@Dawkins_Wszechwiedzacy: Wydźwięk tej wypowiedzi nie miał brzmieć jaki jest zajebisty tylko jakie ma ambicje i cele. Moim zdaniem mało jest u nas piłkarzy, którzy mają takie zacięcie do rozwijania się, a nie bazowaniu na swoim talencie i zarabianiu kasy, która i tak jest już dla nich wystarczająco duża.
Jezu ktoś kiedyś twierdził że on jest lepszy od Milika XD


@Bouquet: Milika?XD Ło Panie, ja się kiedyś kłóciłem z typem jak w trakcie jego pierwszej serii gość twierdził, że on jest już lepszy od Lewandowskiego XD Żadne argumenty nie przemawiały. Potem Piątek miał zadyszkę nic nie strzelał, w tym czasie Lewy sadził po dwie bramki w meczu i gęby się klejem pozatykały. Jeszcze periodycznie tego typu trolle wyskoczyły jak na
Jakbym miał za zjebów takich kibiców jak powyżej też bym miał problem z dobrą grą... Gość ma spadek formy, a #!$%@? z wykopu już by go najchętniej go wrzuciły do końca sezonu do ŁKSu.
@Minieri: Tak zasadniczo, to w tej akcji cały zespół pokazał, że jest warty gówno. Gdzie był skrzydłowy podbiegający do lini bocznej, który pozwolił by rozegrać piątkowi piłkę. nie oszukujmy się, ale z gówna bata nie ukręcimy, krzychu tutaj nie miał co zrobić bo jedyny zawodnik, któremu mógł podać piłkę, znajdował się w polu karnym, i w momencie gdyby próbował mu on ją podać, to 4 piłkarzy stało by na jej lini.
@werykonfident: Mnie w sumie zastanawia co Milan musiał dostrzec w Piątku, że wolał go sprzedać. Wiadomo, że każdy klub chce zarobić na nietrafionym transferze, jednakże wydaje mi się, że coś się posypało nie tylko na boisku. Gdyby wierzyli w potencjał Piątka to raczej wysłaliby go na wypożyczenie do Genui lub innego klubu na czas przyjścia Zlatana.