Wpis z mikrobloga

czasami widzę wykopków w pubach albo w innych miejscach publicznych. Zastanawiam się dlaczego oni upodobniają się do tego gościa z prawej. Wszystko co można źle zrobić to oni źle robią. Włosy niezadane, ubrania losowe (ważne żeby schludnie) zainteresowania gry albo wiedźmin. Masakra


@agent-cooper: Faceci źle odbierają atrakcyjność i tyle. Dla mnie na przykład, gdybyś mi tego nie powiedział(i wiele innych osób), dalej bym uważał, że ten na prawo wygląda lepiej.
  • Odpowiedz
A było gdzieś już wyjaśnione czy te tatuaże to z turbo miał czy henna nad morzem robił? Bo nurtuje mnie to, a nie szukałem specjalnie xD
  • Odpowiedz
@Wuxian: W ŻYCIU nie widziałem żadnego pracownika banku wyglądającego jak gość po lewej, mało tego bardzo rzadko widuje kogoś choćby podobnie wyglądającego W OGÓLE.
  • Odpowiedz
Hahaha. Debile. Hahaha ale mam z was bekę :) nie mam czasu odpisywać każdemu ale serio jesteście debilami. Uwaga nie ma tylko dwóch stylów, czyli tego po lewej i po prawej. Nikt nie napisał ze macie się ubierać jak raper który jest artystą i robi na swoim wyglądzie karierę.
Wiedźmin jest zajebisty. Źle zrozumieliscie.
Nie becz ze nikt cię nie chce skoro nawet w tak prozaicznej rzeczy jak ubiór dajesz dupy.
  • Odpowiedz
#!$%@?, stary XD 21 wiek, a Ty nadal myslisz że ubieranie sie jest czymś obiektywnym? Kazdy ubiera sie jak chce, a kwestie estetyczne to już kwestie osobiste. Nie bez powodu na wykopie (i bardzo dobrze) popularne jest stanowisko - żę niech każdy robi co chce, jeżęli nikogo nie krzywdzi.


@Hawthorne: Zgadza się, niech każdy sobie robi co chce, ale niech potem nie płacze, że komuś się przez to nie podoba.
  • Odpowiedz
@avangarda:
Teraz to już nawet schludny ubiór nie wystarcza, ale wam się w tych kopułach #!$%@?ło XD

No teraz musi być stylowo, markowe ciuchy, najlepiej dopasowane jak się da, codziennie inna kreacja, a jak ubierzesz się inaczej niż głosi wykopowa ekipa streetwearowa to jesteś tym pryszczatym wykopkiem z memów w butach CCC za 50 złotych.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wuxian: Pytanie teraz co to jest dobra stylowka. Sam preferuje ładnie jeansy albo materiałowe spodnie + jakieś ciemne bluzy. Nie potrafię jakoś zaszaleć, co pewnie by się podobało płci przeciwnej.
  • Odpowiedz