Wpis z mikrobloga

@1788 ten czas co oni stoją to ja upiekę własne. Mimo że potrafię to oczywiście nie wyjdą takie dobre, ale ile frajdy. Nienpowiedzialbym o frajdzie w staniu w kolejce ( ) co kto woli w życiu....
Wiadomo jak poczusie to tylko z biedry te po 30 groszy

@varmiok: a Ty się łudzisz, że te z Górczewskiej to w Tłusty Czwartek różnią się jakością od tych z Biedry? ( ͡° ͜ʖ ͡°) przecież oni taką masówę uruchamiają z okazji tego święta, że dziś to jeden #!$%@? gdzie kupisz, wszędzie ten sam szajs będzie.
chcesz dobrych pączków, to jedz je cały rok, oprócz Tłustego Czwartku.
@1788: Wiadomo jak poczusie to tylko z biedry te po 30 groszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@varmiok: Ups, nie trafiłeś. Większość pączków, które jadłem,w ostatnich latach, kosztowała po 4-6 złotych za sztukę

@kaaban kilka godzin? a to nie xD myślałem, że może coś około godzinki xD

@Grooveer: Nie, nie, tam ludzie ustawiają się już w nocy xD jakby nie można było zjeść pączków akurat stamtąd
@1788: ej, no trochę nie przesadzajcie, sam jestem na #keto i nie jem takich rzeczy, ale myślę, że raz w roku jak ktoś stanie po zajebistego pączka, ze swojej ulubionej piekarni i pośpi 1h krócej to nic się nie stanie, brzusiu będzie szczęsliwy i pewnie znajomi, bo pysznie podjedzą, więcej chillu =)

ktoś może powiedzieć, że nie szanujesz swojego czasu, bo piszesz takie posty na wykopie, każdy robi to co lubi
@kaaban: tak tak, łudź się dalej że stojąc 5 godzin do Zagoździńskich w Tłusty Czwartek doświadczasz cudu cukierniczego xD weź kiedyś porównaj te pączki z dziś i z dowolnego innego dnia, to zrozumiesz co mam na myśli
...

chyba że z jakiejś wiochy przyjechałeś, gdzie całe życie jadłeś ulepy ze spożywczaka u Grażyny, to rzeczywiście, nawet takie dzisiejsze gówna niedosmażone są cudem podniebienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a Ty się łudzisz, że te z Górczewskiej to w Tłusty Czwartek różnią się jakością od tych z Biedry? ( ͡° ͜ʖ ͡°) przecież oni taką masówę uruchamiają z okazji tego święta, że dziś to jeden #!$%@? gdzie kupisz, wszędzie ten sam szajs będzie.


@advert: oho widze ze nigdy nie jadles paczka z cukierni.
@1788 o matko, mieszkałam w tych okolicach kilka lat, zawsze mnie łapał cringe gdy widziałam tę kolejkę zakręcającą kilka razy i obejmującą ze dwa budynki najbliższe tej cukierni xD
a w każdy inny dzień oczywiście luz, sama tam kiedyś kupowałam pączki, no ale tłusty czwartek!! i ludzie dostają szału (zresztą to się zaczyna już w środę tak jak napisałeś)