Wpis z mikrobloga

@Amerykanski-Naukowiec: jakie to państwa masz na myśli?
Rzuciłem okiem na takie Niemcy i tam płaca minimalna wynosi 1500 eur. Więc chyba Niemiec nie mogłeś mieć na myśli.
Podaj przykład i sprawdzimy na ile tam wystarcza rzeczywiście minimalna.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@death070: ja jestem głupi, czy ty nie czytasz. Napisałem czasem zdrowe, czasem mniej. Podałem przykłady. Nie zarabiam minimalnej, więc nie muszę kombinować i szukać oszczędności, gdybym zarabiał mniej, to bym też zredukował swoje zbędne i często niezdrowe wydatki. Powtarzam, nie jestem przykładem.
  • Odpowiedz
Przeklejam wpis @SzalonyFanMalysza bo jakiś PiSowski moderator go usunął:
"Od stycznia kolejna podwyzka placy minimalnej o okolo 15 procent. I kolejne podwyzki wszystkiego.. Brzmi strasznie? W 2022 znowu to samo, w 2023 ponownie. Te pisowskie sz$^%y doprowadza do tragedii, rozjebia wszystko na co ludzie pracowali od upadku komuny."
  • Odpowiedz
@NexaT: moze dieta pudelkowa? Sam sie zastanawiam, 4dyszki za 5 posiłków 2500kcal. 3000kcal chyba 5 złociszy drozszy. Bez stania w kuchni, robienia zakupow... i sluchania p---------a, że nie umiesz robić zakupów ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@death070 Żadne mięso, kupione jako mielone, nie jest zdrowe. Doszedłeś do wniosku, że to najlepsze w tej cenie - tak samo można powiedzieć, że stary kebab za 9 zł też jest dobry w tej cenie albo bułki z maka, co nie znaczy że to jest wartościowy posiłek.
  • Odpowiedz
@death070 Sprawdź sobie składy tych twoich pysznych mielonych mięsek. Człowiek może się do wszystkiego przyzwyczaić - nawet do jedzenia śmieci. I będzie wszystkim wmawiał, jakie to jest pyszne. Widzę, że argumenty się skończyły. Może to i lepiej, bo szkoda czasu na ciebie.
  • Odpowiedz