Wpis z mikrobloga

@Nudziarz-Spokojny: tak teoretycznie, gdybym siedział w lewackiej bańce to czy nie miałbym większej szansy spotkać się z poglądami wymienionymi na rysunku?

Zadaje się z dosyć szerokim gronem lewaków i lewaczek, ale poglądy z obrazka, no cóż, są mi kompletnie obce i nigdy nie zasłyszane ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Coś Ci nie pyklo, ale brainlety już lecą z plusikami, #!$%@? że odpowiedź nie ma najmniejszego logicznego sensu (
  • Odpowiedz
@Nieprzyjazny_Ziemniak: No to Ty, nigdy nie usłyszałeś od koleżanek by refundować podpaski?

Coś Ci nie pyklo, ale brainlety już lecą z plusikami, #!$%@? że odpowiedź nie ma najmniejszego logicznego sensu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@Nieprzyjazny_Ziemniak: Wybacz, wiem że gdy operujesz wokół swojej "otwartej i empatycznej" bańki, jesteś przyzwyczojny do zbiegowiska wściekłych
  • Odpowiedz
@SarahC: Tego co masz do zaoferowania - ogólników i bólu dupy, że rząd Ci nie refunduje podpasek a najlepiej to za upragnioną legalną aborcje, podatnik też Ci powinien płacić. Tylko absolutnie żadnych testów DNA na ojcostwo, i żadnego równania wieku emerytalnego, bo Ty musiałaś urodzić dziecko więc miałaś gorzej.
  • Odpowiedz
Widzę że plusy na portalu ze śmiesznymi obrazkami są dla Ciebie bardzo ważne, że tak na nie zwracasz uwagę (ʘʘ)


@Nudziarz-Spokojny: to co ludzie plusija dużo o nich mówi. Np. takie gówniane i nielogiczne riposty, które dostają plusa tylko za to, że są "w lewaka" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sojowy chłopcze

Aj, ty też dałeś się nabrać forczanowcom i innym infołors? To mi
  • Odpowiedz
@Nieprzyjazny_Ziemniak: Odniosłem się do sedna tego co napisałeś. W tym beztreściowym sojowym wysrywie nie ma już nic więcej, do czego można by się odnieść jakkolwiek treściwie. Wskaż mi proszę który element pominąłem. Dla czytających to raczej oczywiste że żaden, i jesteś kolejnym niemerytorycznym sojowcem, który tylko przychodzi zaznaczyć swoją obecność jak ptak srający na szybę samochodu.
  • Odpowiedz
@SarahC: Nie trzeba próbować, wystarczy dać Wam mówić i rozwijać o co Wam chodzi, a same perfekcyjnie się oracie. Im szybciej zrozumiecie że niczym się nie różnicie od krzyczących ksenofobów i homofobów, tym lepiej dla Waszych banieczek.
  • Odpowiedz
sojowym

sojowy

Sojowcem


@Nudziarz-Spokojny: ależ Cię boli lekkie wytknięcie podatności na kłamstwa i manipulacje xD
Nie wkopuj się bardziej, tylko się doucz proszę.

Meritum do którego miałeś się odnieść

tak teoretycznie, gdybym siedział w lewackiej bańce to czy nie miałbym większej szansy spotkać się z poglądami wymienionymi na rysunku?

Jak to się ma do twojej oryginalnej odpowiedzi, że mam wyjść z banki? Jaki ma ona sens?
Że też takie bzdety trzeba
Nieprzyjazny_Ziemniak - > sojowym

 sojowy

 Sojowcem

@Nudziarz-Spokojny: ależ C...
  • Odpowiedz