Wpis z mikrobloga

Kupiłem parę lat temu klawiaturę za jakąś stówkę od Nateca (jakieś nx55 czy coś takiego), przyszła z niedziałającym 1 klawiszem, gwarancji odmówili bo niby "zalałem". Zalałem też ponoć w zeszłym roku monitor Iiyamy (wiszący na #!$%@? ścianie xd). Ogólnie mam wrażenie że jak firma nie chce naprawiać, to wystarczy powiedzieć że coś zalane i nigdy nie naprawią - dla mnie jedynie nauczka żeby nie kupować nic od firm gdzie w Polsce jest
@Gr888: Impakt fajna firma, przyjechali kiedyś do nas ze szkolenie. Zazwyczaj zewnętrzne firmy przynoszą w formie giftów jakieś gadżety, czasami żarcie, czasem jakieś pierdółki jak notes i długopisy. Ci przyjechali z całą torbą alkoholu i kilka osób wyszło ze szkolenia wzbogacone o flaszkę xD

@Gr888 mam ich podkładki pod myszkę za 3 zł i powiem tak - sto razy lepsze jak te wszystkie gówna gejmingowe za nie wiadomo ile pieniędzy xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@FrasierCrane: powiem ci tak szczerze że pad średni XD. W sensie fajnie się na nim gra jak się przyzwyczai, akumulator też dobry bo trzyma około tydzień. Na początku ciężko się przyzwyczaić i trochę bolały mnie palce bo jest tak dziwnie wyprofilowany. Trzeba też ogarnąć ten x-input itp bo na początku ciężko ogarnąć jak to wszystko ustawić. Ja mam akurat Genesis pv65.
bateria spuchla ale da się dalej go używać


@Sloiko-student_1: co nie jest zbyt bezpieczna. Na twoim miejscu dałbym tego drugiego do seriwsu, zęby na stałę wyjąć spuchniętą baterię, bo pewnie sensu nie ma ładować nowej i wtedy używać go na zasilaniu.