Wpis z mikrobloga

@Gr888: Kiedyś kupiłem w media expert czy czymś takim pada genesis i po pół roku zaniosłem do nich bo coś nie działało i dostałem nowego :D Nie wiem czy to dzięki sklepowi czy samej firmie genesis ale marka od tamtej pory bardzo dobrze mi się kojarzy, tym bardziej, że pad za 60 zł działa naprawdę dobrze :)
A to ciekawe bo ja ostatnio zamówiłem myszkę natec, taka wertykalna, i przyszła w dwóch częściach. Wyglądało jakby fabrycznie zapomnieli wieczka myszki przykręcić bo miejsce na śrubki było ale samych śrubek brak xD
@Sckb robie to samo. Na 300 sprzedanych art. trafi sie jeden z ktorego ktos nie jest zadowolony, to sie po prostu nie oplaca wypelniac dokumentacji, otwierac paczek, wysylac do producenta i sie z tym babrac. Wklepuje adres w komputer, kurier przyjezdza odebrac a koszt wpisuje sie w koszt prowadzenia biznesu, szczegolnie ze wielu producentow wysle mi nowa czesc jak tylko dam im znac przy skladaniu nowego zamowienia ze wymienilem klientowi towar na
@Gr888: ty mnie lepiej powiedz o tym padzie. OStatni lat w ręku miałem pada od PSX z 20 lat temu i kupiłbym jakiegoś do laptopa, ale wszyscy mówią, ze jak nie xboxowy to nie warto. No spoko, tylko jakoś się nie rozpędzam go kupować, jak mi nie podejdzie granie na padzie i ogólnie xbox, bo przyznam, że on dla mnie dziwnie wygląda.
Tak więc OP, ogólnie w miarę ten pad? Jaki