Wpis z mikrobloga

@depcioo: Ona rucha chinki i to od dawna. Obserwuje ja od kiedy miala 7k subow- pare dobrych lat. od jakiegos roku zrobil sie kanal lifestylowy, bez pokazywania zycia w chinach, za to z informacjami o tym z kims spi, na jaki konwent tatuazu jezdzi i ze wpadaja jej bagiety bo hamdluje ziolem.caly kanal to postepujace zlewaczenie mozgu. Licze na to ze znowu sie odbije bo film o grypie wkoncu cos wniosl.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@fiir: zlewaczenie mózgu - dobrze to ująłeś.
na początku oglądałem ten kanał bo wydawało mi się, że czegoś się dowiaduję o Chinach, ale dość szybko się okazało, że to głównie relacje ze starbucksów, sklepów spożywczych itd.

teraz jednak będę zaglądał raz na pół roku, bo trafiłem na materiał "czemu nie musisz golić pach" oraz "pokażę wam moje nowe tatuaże" i właśnie jestem ciekaw czy ona skończy za parę lat z grzywką
@PotwornyKogut: Ja juz nawet ogladam te filmy ze starbucksa bo przynajmniej pokaza oferte, ludzi ktorzy tam chodza, ale z tymi pachami to masz 100% racje. Ja sie tylko zastanawiam - to osobiste gunwo sie lepiej klika, bo tysiace nastolatek interesuje jak ktos zyje (telenowela) a nie wartosciowy material ktory o czyms opowiada. Ale z gonciem troche tak samo sie zrobilo chyba i to od dawna.vlogi tylko o sobie.