Wpis z mikrobloga

  • 1406
O co chodzi tym Mirkom #niebieskiepaski tutaj..
Kurde piszę, że typ w szkole zniszczył mi dzieciństwo a oni rzucają jakimiś tekstami, że masturbowałam się do niego bo każdy różowy lubi badboyow.
Lub że mam zrobić sobie z nim dzieci i mu podziękować, bo on mnie tak podrywał.
Po prostu w to nie wierzę... Dlaczego tak bardzo #rozowepaski są ostatnio tutaj atakowane i gnojone?

Mam tu konto prawie dwa lata i zawsze było wrzucanie wszystkich różowych do jednego wora, ale teraz to jest po prostu gnojenie za płeć.

Jak różowy coś wrzuci i się chwali to jest atencyjną szmatą. Jak niebieski zrobi to samo to jest ok.
Jak różowy napiszę, że ma problemy i sobie nie radzi.. To piszą, że różowe nie mogą mieć problemów, bo mają macicę i nie wiedzą co to problemy.
Właściwe to każdy problem niebieskiego jest gorszy i poważniejszy niż różowego tutaj.

To jest jakieś p------e. Wam się w głowach poprzewracało. Przecież nie wszystkie różowe to Karyny, materialistki i miłośniczki chadow.
Uważam, że sam fakt jak różowy ma tu konto i udziela się sprawia, że nie jest typową laską pod #p0lka

Najlepsze jest to że jak odpowiada się na argumenty takich wykopków to po prostu nie potrafią rozmawiać i prowadzić dyskusji. Tylko rzucają tekstem o polce lub po prostu każą iść się r----ć z kimś bo wszystkie różowe takie są.
#wykop #takaprawda #logikarozowychpaskow
  • 238
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kevoras: sam jestem k---a odpowiedzialny za swoją sytuację ? za to że mam mniej niz 170cm? za to ze dziewczyny mi mówią ze nie sa mna zainteresowane bo wyglądam jak chlopiec z podstawówki/gimnazjum(to tez przez moja morde) mimo ze mam 20 lat?
  • Odpowiedz
@Hinata_: Mam tu konto od 5 lat, albo dłużej, tak było zawsze. Z tą różnicą, że teraz wartościowe artykułu czy wpisy przechodzą bez echa a przez główną płynie głównie szambo żali mężczyzn, którzy nienawidzą kobiet. Ot taki trend. Oni tu się poklepują po pleckach obrażając "p0lki" tak samo jak madki spuszczają się nad swoimi bombelkami na facebookowych forach ( )
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@wypok_smieszne_obrazki: mi się wydaje, że ta afera była dwa razy, najpierw więkasza, a potem znowu to samo rok później, ale masz rację, że to faktycznie miało być 3 lata temu xD ja to nie mam pamięci do afer z wykopu, ale tamta była naprawdę przykra bo sporo dziewczyn obserwało za nic
  • Odpowiedz
Dlaczego tak bardzo #rozowepaski są ostatnio tutaj atakowane i gnojone?


@Hinata_: w ten sposób przegrywy poprawiają sobie samoocenę gnojąc kobiety, które na takich kretynów nie chcą nawet spojrzeć, ot, cała filozofia ¯\_(ツ)_/¯

Masz konto dwa lata i jeszcze nie wiesz, że szkoda strzępić na nich ryja? Wrzucaj na czarną i tyle (przez jakiś czas będziesz klikać te pochowane posty, ale z czasem się przyzwyczaisz, że szkoda czasu, bo
  • Odpowiedz
Bo im nie chodzi o kobiety z wadami, tylko takie minimum 7/10


@Wygrywka: pls nie przekłądaj zachowań kobiet na zachowania facetów ( ͡° ͜ʖ ͡°) znam za dużo spoko ogarnięych życiowo kumpli w związkach z laskami mocno poniżej przecietnej. I wielu z nich długo tkwiło w przegrywie biorąc pierwszą lepszą jaka ich chciała
  • Odpowiedz
@KasandrycznyMuminek: Z tym eksperymentem to teraz każda będzie pisała jakie to Borys miał powodzenie, ze wygląd nie ma znaczenia XD kocham też te głodne teksty o nastawieniu, o tym ze przyczyna niepowodzeń jest uraz do kobiet heh gdyby one posłuchały jakie nastawienie mają te słynne chady ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mówi że taki zalew spermiarzy że z żadnym nie dało się normalnie porozmawiać xD więc ilość=/=jakość


@Anhed: to akurat jest feedback loop spowodowany poluzowaniem w latach 70tych kontroli społeczeństwa nad kobiecą hipergamią. Kobiety wykazują zachowania bardziej hipergamiczne, społeczeństwo nie skraca łańcucha, więc więcej "facetów" nie ma żadnych szans sobie kogokolwiek znaleźć, więc jest więcej spermiarzy, więc kobiety przechodzą na jeszcze wyższy poziom zachowań hipergamicznych.

ogólnie jak się jest przegrywem to nie uważam żeby tinder/badoo było dobrym miejscem do zawierania znajomości, bo to generuje tylko frustrację,
  • Odpowiedz
bo normiki wszystkim wmawiają, że "tak sie powinno robić", więc na każdych tego typu eventach masz parówa party spermiarzy.


@MUDAMUDAMUDA: true znajoma instruktorka tańca mówiła mi, że takie kursy to wręcz miejsce spotkań gości, którzy naczytali się ile to samotnych kobiet nie przychodzi w takie miejsca ( ͡° ͜ʖ ͡°) kobioety przychodzą licznie, ale w parach
  • Odpowiedz
nie no zmieniło, piszesz iż doszła siłka dbanie o siebie itp pamietam jak na poprzednim koncie opisywałeś swoje próby zrzucenia nadwagi


@Eugeniusz_Zua: Jak pisałem jako Gaki to byłem na ostatniej prostej do ukończenia studiów. Teraz, 4 lata później zmieniło się to że schudłem, chodzę na siłkę i ogarnąłem się w kwestii finansowej, praca, mieszkanie itd. Jednak w kwestii różowych to nic się nie zmieniło, możliwe że po części przez to
  • Odpowiedz
@01ab: te podejście działa u kobiet i przystojnych towarzyskich facetów, ale w żadnym wypadku u przeciętniaków, którzy nie sa duszą towarzystwa. Bez aktywnych starań jesteś skazany na samotność mooooże jakiś ślepy losem da ci szansę raz na kilka lat
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua: Takie powodzenie to ja też miałem a jak ośmieliłem się chcieć czegoś więcej to usłyszałem, że mój charakter j---e i... jestem przecież przyjacielem. Żadnych pretensji do mnie nie było gdy siedziałem cicho i dusiłem w sobie swoje uczucia.
  • Odpowiedz
Kultura naszych czasów wmawia mężczyznom, że kobieta potrafi kochać, czuje przywiązanie, jest w stanie współczuć... Ogólnie, że ma zdolność do jakiejkolwiek uczuciowości wyższej... A to nie ma nic wspólnego z stanem faktycznym... Kobieta interakcje z tobą traktuje, jako transakcję, z której chce jak najwięcej wydrzeć, pod minimalnym wkładem własnym... Liczy się tylko wygląd , kasa, status, i jak bardzo głupi jesteś, żeby wierzyć w jej majaki
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Hinata_: Poczekaj, a czy ty właśnie nie zrobiłaś tego samego? Wrzuciłeś wszystkich #niebieskiepaski do jednego worka s--------n?
Nie czujesz w tym hipokryzji?

Mi np. jest przykro że ktoś zniszczył Ci dzieciństwo i że s----------y Cię obrażały. Nie znam Cię to nie wypowiem się jaka jesteś i co lubisz, bo nie o tym jest wpis i jedyne co mógłbym zrobić po takim wpisem to napisać coś w stylu "virtualHUG",
  • Odpowiedz