Wpis z mikrobloga

  • 1406
O co chodzi tym Mirkom #niebieskiepaski tutaj..
Kurde piszę, że typ w szkole zniszczył mi dzieciństwo a oni rzucają jakimiś tekstami, że masturbowałam się do niego bo każdy różowy lubi badboyow.
Lub że mam zrobić sobie z nim dzieci i mu podziękować, bo on mnie tak podrywał.
Po prostu w to nie wierzę... Dlaczego tak bardzo #rozowepaski są ostatnio tutaj atakowane i gnojone?

Mam tu konto prawie dwa lata i zawsze było wrzucanie wszystkich różowych do jednego wora, ale teraz to jest po prostu gnojenie za płeć.

Jak różowy coś wrzuci i się chwali to jest atencyjną szmatą. Jak niebieski zrobi to samo to jest ok.
Jak różowy napiszę, że ma problemy i sobie nie radzi.. To piszą, że różowe nie mogą mieć problemów, bo mają macicę i nie wiedzą co to problemy.
Właściwe to każdy problem niebieskiego jest gorszy i poważniejszy niż różowego tutaj.

To jest jakieś #!$%@?. Wam się w głowach poprzewracało. Przecież nie wszystkie różowe to Karyny, materialistki i miłośniczki chadow.
Uważam, że sam fakt jak różowy ma tu konto i udziela się sprawia, że nie jest typową laską pod #p0lka

Najlepsze jest to że jak odpowiada się na argumenty takich wykopków to po prostu nie potrafią rozmawiać i prowadzić dyskusji. Tylko rzucają tekstem o polce lub po prostu każą iść się ruchać z kimś bo wszystkie różowe takie są.
#wykop #takaprawda #logikarozowychpaskow
  • 238
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Po prostu masz taki gówno problem, a śmiesz mówić, że inni ich nie mają i są śmieszni. Ty jesteś śmieszny. Ty i Twoje problemy nie jesteście pępkiem świata.


@chrominancja: czyli rozumiem że życie w samotności i odtrącanie przez całe życie przez innych, począwszy od szkoły podstawowej po zycie dorosłe to nie jest problem? Przyznaj się ile sam żyłeś? Ale tak naprawdę, nie z rodzicami, tylko codziennie jak z pracy przychodzisz
  • Odpowiedz
@01ab i pomimo tego, że wszystko z Tobą w porządku nie masz przyjaciół z którymi byś się spotykał, którzy pomogliby Ci znaleźć partnerkę? a w liceum też nie było dziewczyn? albo na studiach?

28 lat to sporo czasu.
  • Odpowiedz
@Pawel993 powiem dosadnie byś zrozumiał. Mam w dupie Twój problem, każdy ma swój. Ale to że Ty jakiś masz i według Ciebie jest on trudny nie upoważnia Cię do mówienia, że kobiety nie mają problemów bo mogą sobie kogoś szybko znaleźć na tinderze (w ogóle co to #!$%@? za argument... jak dziecko). One mają swoje problemy i nie Tobie oceniać czy są ciężkie czy nie.
  • Odpowiedz
@Anhed: Myślę, że te całe akcje szkalowania różowych było robione dla beki i od czasu do czasu. No ale jak widać znalazło się paru frustratów którzy wzięli to na serio, szambo wywaliło no i teraz mamy to co mamy xD
  • Odpowiedz
Uważam, że sam fakt jak różowy ma tu konto i udziela się sprawia, że nie jest typową laską pod #p0lka


@Hinata_: To prawda, zazwyczaj ten różowy ma siusiaka( ͡° ͜ʖ ͡°) Na tym forum różowe to w większości transki
  • Odpowiedz
Ale to że Ty jakiś masz i według Ciebie jest on trudny nie upoważnia Cię do mówienia, że kobiety nie mają problemów bo mogą sobie kogoś szybko znaleźć na tinderze (w ogóle co to #!$%@? za argument... jak dziecko)


@chrominancja: tu chodziło o konkretną sytuacje relacji damsko meskich
  • Odpowiedz
@01ab jak tak patrzę na moje znajome pary, to widzę facetów z wadami, przeciętnym wyglądem, nadwagą, o różnym poziomie zarobków, i wszystkim jakoś się życie uczuciowe układa, mają dziewczyny, narzeczone a nawet żony, wszystkie podobnie jak oni, z wadami i nieidealne. Jak to jest możliwe skoro wg ciebie kobiety odrzucają większość normalnych facetów? Po prostu mam wśród znajomych same wyjątki?
  • Odpowiedz
@Pawel993 laska we wpisie pisze, z mężczyźni na wykopie o wszytko je obwiniają, obrażają i krytykują, a Ty #!$%@? z jakimiś związkami i że masz gorzej bo laski mogą sobie kogoś znaleźć na tinderze. Po pierwsze co to za kontrargument dla tezy wyżej, że mężczyźni są niemili, a po drugie jak to ma się do tego:

po prostu czasami problemy rożowych są tak śmieszne że szkoda gadać
  • Odpowiedz
@chrominancja: no napisałem czasami a nie zawsze, ale masz racje następnym razem będę konkretny
po drugie

Przecież nie wszystkie różowe to Karyny, materialistki i miłośniczki chadow.

większośc tego ma hasztag tinder i badoo
  • Odpowiedz
@Hinata_ to przez spermiarstwo. Jak różowe coś wrzucaja to dostają masy plusów od spermiaży za bycie różowymi. Przez to pomimo że jest was niewiele to rozpoznawalne i wygląda jakbyście się atencjonowaly. Co nie zawsze jest prawdą
  • Odpowiedz
pomimo tego, że wszystko z Tobą w porządku nie masz przyjaciół z którymi byś się spotykał, którzy pomogliby Ci znaleźć partnerkę? a w liceum też nie było dziewczyn? albo na studiach?

28 lat to sporo czasu.


@AnonimoweMirkoKazania: Nie twierdze że absolutnie wszystko jest ze mną w porządku. Ja jestem bardzo nieśmiały, nie lubię imprez, nie umiem gadać z obcymi ludźmi i mam kompleksy na punkcie mojego wzrostu i ogólnie wyglądu.

Co ja mam ci powiedzieć, wiadomo jak to jest. Dziewczyny, te które spotkałem w liceum i na studiach też, wolą wygadanych, wysokich, pewnych siebie i głośnych facetów a nie takich spokojnych jak ja. Po studiach (24lvl) dałem sobie spokój z szukaniem dziewczyny i zająłem się pracą. W pracy nie mam znajomych, tu mam ludzi trochę starszych, z rodzinami i dziećmi, stare znajomości z liceum i studiów
  • Odpowiedz