Wpis z mikrobloga

  • 1405
O co chodzi tym Mirkom #niebieskiepaski tutaj..
Kurde piszę, że typ w szkole zniszczył mi dzieciństwo a oni rzucają jakimiś tekstami, że masturbowałam się do niego bo każdy różowy lubi badboyow.
Lub że mam zrobić sobie z nim dzieci i mu podziękować, bo on mnie tak podrywał.
Po prostu w to nie wierzę... Dlaczego tak bardzo #rozowepaski są ostatnio tutaj atakowane i gnojone?

Mam tu konto prawie dwa lata i zawsze było wrzucanie wszystkich różowych do jednego wora, ale teraz to jest po prostu gnojenie za płeć.

Jak różowy coś wrzuci i się chwali to jest atencyjną szmatą. Jak niebieski zrobi to samo to jest ok.
Jak różowy napiszę, że ma problemy i sobie nie radzi.. To piszą, że różowe nie mogą mieć problemów, bo mają macicę i nie wiedzą co to problemy.
Właściwe to każdy problem niebieskiego jest gorszy i poważniejszy niż różowego tutaj.

To jest jakieś #!$%@?. Wam się w głowach poprzewracało. Przecież nie wszystkie różowe to Karyny, materialistki i miłośniczki chadow.
Uważam, że sam fakt jak różowy ma tu konto i udziela się sprawia, że nie jest typową laską pod #p0lka

Najlepsze jest to że jak odpowiada się na argumenty takich wykopków to po prostu nie potrafią rozmawiać i prowadzić dyskusji. Tylko rzucają tekstem o polce lub po prostu każą iść się ruchać z kimś bo wszystkie różowe takie są.
#wykop #takaprawda #logikarozowychpaskow
  • 238
tylko jak gadałem z koleżanką która chwilę używała tindera, to mówi że taki zalew spermiarzy że z żadnym nie dało się normalnie porozmawiać xD więc ilość=/=jakość, chociaż faktycznie dużo łatwiej znaleźć partnera


@Anhed: no to powiedz jak to jest że normalne pisze do laski, to na normalne wiadomości po prostu nie odpisuje bo jej sie nie chce?
Tylko, że @rzezbiarka udowodniła nie dawno im że to nie prawda xD Umówiła się w ciągu tygodnia na dwa spotkania jako niebieski na tinder. A oni i tak dalej swoje i w sumie tu chodzi o to żeby nad sobą się użalać i klepać po plecach.


@Hinata_: nie no spoko, da się umówić na kawę, 1 na 100 ale sie da, połowa okazuje się że jest gruba bo z profilowego nie
Widocznie nie masz szczęścia. Z tego co wiem rzeźbiarka pisała ściany tekstu jako przegrywa na tinderze i niektóre i tak nie odpisywały.


@Hinata_: pytanie jeszcze jakie zdjęcia wstawiła. Jaki wzrost jak 170 cm to z automatu 75% dziewczyn odpada, rozumiem dziewcyzny które same mają więcej luz ale też dużo dziewczyn jest na etapie takim że 180cm +20 to atrakcyjności
no i ogólnie jak się jest przegrywem to nie uważam żeby tinder/badoo było dobrym miejscem do zawierania znajomości, bo to generuje tylko frustrację, odrzucenie


@Anhed: a jakie jest dobre miejsce? Zapisałem sie na kursy tańca, albo same dzieci z liceum, albo na salsach, bachata sami faceci... ewentualnie pary
kluby, siłownie... to jeszcze gorsze miejsce, jak jesteś po studiach i tylko praca-dom to masz #!$%@?
@Pawel993: celowałbym po zainteresowaniach, sporo dziewczyn poznałem na koncertach :P chociaż łatwiej było poznać jak się miało 18-19 lat niż jak 24, bo większość pozajmowana :/
Taki protip co do koncertów, na fejsie zobaczyłem że ktoś sprzedaje bilet, jakaś fajna dziewczyna, no to cyk kupuję, na starcie wymiana telefonu, kontakt na fejsie jest i jeszcze trzeba się spotkać żeby bilet odebrać :D
Taki protip co do koncertów, na fejsie zobaczyłem że ktoś sprzedaje bilet, jakaś fajna dziewczyna, no to cyk kupuję, na starcie wymiana telefonu, kontakt na fejsie jest i jeszcze trzeba się spotkać żeby bilet odebrać :D


@Anhed: no właśnie tak trzeba kombinować, czasami się jakaś perełka trafi, grupy na fb taniec, podróżowanie, trzeba to przeglądać patrzeć skąd laski są w jakim wieku i pisać, ale to i tak szuknie igły w
a weź, ja mam konto na wykopie od ponad 10 lat i dopiero od jakiś 2 lat robi się taki wysryw na różowe i jestem zażenowana. Kiedyś to było ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@IdzDoAptekiPoLeki: różowe też sie zmieniły, jak ta nasza piękna panienka lekkich obyczajów co wrzucała zdjęcia swoje pod wpływem, btw jest może jakieś forum internetowe co różowe tak najeżdżają na niebieskich?