Wpis z mikrobloga

  • 1406
O co chodzi tym Mirkom #niebieskiepaski tutaj..
Kurde piszę, że typ w szkole zniszczył mi dzieciństwo a oni rzucają jakimiś tekstami, że masturbowałam się do niego bo każdy różowy lubi badboyow.
Lub że mam zrobić sobie z nim dzieci i mu podziękować, bo on mnie tak podrywał.
Po prostu w to nie wierzę... Dlaczego tak bardzo #rozowepaski są ostatnio tutaj atakowane i gnojone?

Mam tu konto prawie dwa lata i zawsze było wrzucanie wszystkich różowych do jednego wora, ale teraz to jest po prostu gnojenie za płeć.

Jak różowy coś wrzuci i się chwali to jest atencyjną szmatą. Jak niebieski zrobi to samo to jest ok.
Jak różowy napiszę, że ma problemy i sobie nie radzi.. To piszą, że różowe nie mogą mieć problemów, bo mają macicę i nie wiedzą co to problemy.
Właściwe to każdy problem niebieskiego jest gorszy i poważniejszy niż różowego tutaj.

To jest jakieś #!$%@?. Wam się w głowach poprzewracało. Przecież nie wszystkie różowe to Karyny, materialistki i miłośniczki chadow.
Uważam, że sam fakt jak różowy ma tu konto i udziela się sprawia, że nie jest typową laską pod #p0lka

Najlepsze jest to że jak odpowiada się na argumenty takich wykopków to po prostu nie potrafią rozmawiać i prowadzić dyskusji. Tylko rzucają tekstem o polce lub po prostu każą iść się ruchać z kimś bo wszystkie różowe takie są.
#wykop #takaprawda #logikarozowychpaskow
  • 238
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Pawel993: tak czytam sobie historię twoje życia i stwierdzam, że trollujesz albo po prostu z Tobą jest coś nie tak. Multum zainteresowań, a jednak żadna różowa nie jest zainteresowana takim ciachem, coś tutaj kręcisz, albo po prostu jakiegos problemu nie widzisz w relacjach damsko męskich. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  • Odpowiedz
@Hinata_ Niestety, ale większość kobiet jest dokładnie taka jak opisałaś wyżej i dlatego są tak traktowane, oczywiście tylko debil mierzy 100% kobiet tą miarą, ale patrząc np. na te idiotki, które utożsamiają się z filmem 365 dni to najwyraźniej kobiety lubią być traktowane jak szmaty. Ja sam po sobie widzę jak mało jest ogarniętych kobiet, większość to tępe, próżne idiotki, którym się wydaje, że coś znaczą.
  • Odpowiedz
tak czytam sobie historię twoje życia i stwierdzam, że trollujesz albo po prostu z Tobą jest coś nie tak.


dużo fajnych dziewczyn jest wyższa ode mnie, mam 170

Multum zainteresowań, a jednak żadna różowa nie jest zainteresowana takim ciachem, coś tutaj kręcisz, albo po prostu jakiegos problemu nie widzisz w relacjach damsko męskich. ( ͡° ʖ̯
  • Odpowiedz
@Hinata_: Tak tylko napomknę, że aktualnie tematyka wojny damsko-męskiej to dla mediów (zwłaszcza społecznościowych) woda na młyn, istny wodospad odsłon, klików, komentarzy, udostępnień. Wystarczy durnych kilka słów i masa ludzi ochoczo angażuje się w świętą wojnę o to, kto jest zły i dlaczego. Ludzie łapią się w te bańki informacyjne jak muchy w lep. Istna żyła złota, jeśli wziąć pod uwagę, że poza zyskanym zasięgiem, tak doskonale mogą spełniać swoją
  • Odpowiedz
O ile potępiam znęcanie się nad innymi ludźmi, to już ten wpis uważam, za wyssany z tyłka. Przejrzałem wcześniejszy wpis i chyba tylko jedna osoba była mocno chamska. To bardzo mało jak na te żale, szczególnie że było dużo więcej osób wspierających.
  • Odpowiedz
@01ab: ale z tego co czytam, to nawet przegrywy tutaj skreślają różowego za minimalną wadę widząc jakieś zdjęcie normalnej dziewczyny
Kobiety chcą chadów, przegrywy tylko Julek i ręce opadają
chyba, że Ty akurat taki nie jesteś, tacy też sie zdarzają i szanuję.
  • Odpowiedz
@Hinata_: olac, nieobserwowac

Jak potrzebujesz miec sie do kogo masturbowac to w ostatecznosci moge byc ja

Ew. mozesz zrobic to co mowia - isc sie ruchac, to ich najbardziej #!$%@?, ze nie z nimi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Tylko, że @rzezbiarka udowodniła nie dawno im że to nie prawda xD Umówiła się w ciągu tygodnia na dwa spotkania jako niebieski na tinder.


@Hinata_: Ty weź się może naucz czytać bo na żadne randki się nie umówiła. Spotkania przekładane na może kiedyś. Tak to ja miałem i wielu innych w prawdziwym życiu przed erą tindera i nigdy tych dziewczyn na oczy ponownie nie zobaczyliśmy bo zawsze coś
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pawel993: spoko, ja mam 174 cm i problemu z dziewczynami nie miałem. Fakt faktem na początku było ciężko, bo człowiek się uczył kontaktów z kobietami, ale później żadnych problemów nie było. Normalnie się dogadywałem, fakt zdarzały mi się creepy przygody, a nawet przygoda jak scena z "Rolnik szuka żony" gdzie panna się okazała trochę inna niż na zdjęciu xD. No i czasem te ghostingi jak Ty to ujmujesz, ale jedno
  • Odpowiedz
@Hinata_: Im prędzej uświadomisz sobie, że spora część wykopków to leniwi toksyczni frustraci którzy w przyszłości będą typowymi Januszami z których się sami śmieją, tym lepiej dla ciebie.
  • Odpowiedz
  • 7
@Hinata_ post ogólnie oproblemach, a w komentarzach prawie sam temat zwiazków, seksu i tindera.
Tak, jako kobiety mamy łatwo o randkę lub seks z randomowymi osobami na tinderze.
Ale zazdroszczę ludziom, których największym problemem w życiu jest kłopot ze znalezieniem pary na tinderze.
  • Odpowiedz
Nie ma żadnego rynku matrymonialnego, ani kobiety, ani mężczyźni, ani związki to nie są towary.


@Cichygnojek: Koleżanki z klasy tak Ci powiedziały xD To pewnie kolejny żydowski spisek xDDD

(...)bo ludzie nie lubią być uważani za towar na
  • Odpowiedz
@dajeplusy: To raczej wołanie samotnych ludzi o pomoc. Jeżeli odebrałaś to w ten sposób, to znaczy że nie zrozumiałaś albo nie zagłębiłaś się w ten problem, bo tu nie chodzi o ruchanie, tylko o uczucia. Jak wytłumaczysz osobie, która nigdy w życiu nie zaznała bliskości i miłości, że posiadanie dziewczyny nie rozwiązuje problemów, że seks to nic wielkiego. Z twojej perspektywy może tak, ale jeśli chcesz zrozumieć tych ludzi, to
  • Odpowiedz