Wpis z mikrobloga

Pewnie większość Mirków już widziała dzisiejszą wrzutę z popisowym dzwonem @cwlmod
Prawilnie przypominam, że trzy tygodnie ten sam @cwlmod kłócił się i przekonywał, że jeździ szybko i bezpiecznie
No cóż, karma jednak jest kobietą, i to taką wyjątkowo wredną.

W dyskusji są nawet wzmianki o jego wcześniejszych stłuczkach (również widocznych na yt), gdzie jasno widać, że OP jednak troszkę minął się z prawdą w ich opisie (bezpieczne miejsce na poślizg - pas do włączania się do jezdni szybkiego ruchu, SERIO?)

I żeby nie było: absolutnie nikomu nie życzę źle i cieszę się, że wszystkie stłuczki skończyły się tylko szkodami materialnymi, a nie uszczerbkami na zdrowiu. Jednak niestety w Polsce jest kult #!$%@?, mit o jeździe SZYBKO ALE BEZPIECZNIE i przeświadczenie "co złego to nie mnie" i dopóki tak będzie, to nasze drogi będą niestety w niechlubnej czołówce Europy pod tym względem. Ledwie dzisiaj widzieliśmy zawracanie i włączanie się do ruchu pod prąd, ze zjazdu z autostrady.

Kolego @cwlmod: raz jeszcze, cieszę się, że nikomu nic się nie stało i jednocześnie apeluję do ciebie o więcej pokory i zdrowego rozsądku na drodze, bo czasem kwestia kto co mógł i do czego miał prawo to kwestia drugorzędna i warto odpuścić. Do trzech razy sztuka, następnym razem jak nie odpuścisz, może się to skończyć gorzej.
Z fartem!

Dla zainteresowanych linki do wpisów:
Wrzuta z dzwonem
[Dyskusja sprzed trzech tygodni](https://www.wykop.pl/wpis/46927887/czy-w-polsce-jest-jakis-kult-#!$%@?-wydaje-/)

WYKOP UPARCIE ZMNIEJSZA OBRAZEK DO STANU NIECZYTALNOŚCI, WIĘC W KOMENTARZU JEST LINK DO OBRAZKA.

#motoryzacja #polskiedrogi #kolizja #stluczka #shithappens #hyundai
dobrzecisiewydaje - Pewnie większość Mirków już widziała dzisiejszą wrzutę z popisowy...

źródło: comment_1581876455sdcQzbKwN820ixnlGFwtku.jpg

Pobierz
  • 195
@dobrzecisiewydaje: gosciu kupil se auto dla typowego mlodego kretyna za kolkiem no i sie sprawdzilo, wiekszosc ludzi, ktorzy jezdza takimi autami to dzbany^3
@skubaniutki: to my chyba inne filmiki ogladalismy. Gosciu mial kilka sekund na reakcje, z boku widac nawet jak ta bmw nadjezdza i nawet nie hamuje xD typo szukal stluczki lub jest totalnym amatorem i jedyne czym moze jezdzic to hulajnoga, choc z tym tez bym polemizował, co
@cwlmod: widze, ze bardzo zabolala cie dzisiejsza prawda wypowiedziana na temat twoich umiejetnosci sterowania pojazdami spalinowymi xD jakbys mial troche mozgu i pokory, to bys po prostu olał i zamknał temat, ale tak to widze, ze jednak cos musialo cie uszczypnac, bo odpowiedasz na kazdy mozliwy hejt robiac przy tym z siebie coraz wiekszego glupka. Umowmy sie - kierowcą jestes amatorem i do tego z wielkim ego, jak ktos ci tam
@wxx71: To nie tak. Ja nie wiedziałem ze az tylu debili jest na wykopie i teraz ich wszystkich banuje zeby mi nie syfili swoimi komentarzami.

Po prostu po takim zdarzeniu nie mysli sie o niczym innym i odpisywanie tutaj jest dla mnie rozrywka. Myślisz ze ja sie przejmuje opiniami osob ktore nie znają przepisów? xD
To nie tak. Ja nie wiedziałem ze az tylu debili jest na wykopie i teraz ich wszystkich banuje zeby mi nie syfili swoimi komentarzami.


@cwlmod: weź tylko poprawkę na to, że #czarnolisto ma na wykopie miejsce na 500 osób. A userów jest tutaj więcej. Niedługo będziesz musiał się mocno zastanawiać, którego usera wywalić, żeby było miejsce na kolejnego, który się śmieje z ciebie xD
@dobrzecisiewydaje: ja #!$%@?ę, takiego dzbana to tutaj dawno nie czytałem, koleś ma kilka nagrań na swoim profilu ze stłuczek (jego wina czy nie pal licho, nie którzy całe życie potrafią jeździć bez żadnej stłuczki) i on śmie coś mówić o szybkiej i bezpiecznej jeździe. Takim ludziom powinni odbierać prawo jazdy nawet na rower czy hulajnogę. Najlepsze jest w tym wszystkim to, jak bardzo wydaje się mu, że jest nie omylnym, wręcz
@cwlmod: przepisy przepisami, ale zachowanie sie na drodze to zupelnie inna rzecz. Jak zaslaniasz swoj brak umiejetnosci przepisami, to bedzie z ciebie niezły kwiat w przyszlosci, juz sie boje, ile aut po drodze do trumny rozwalisz. Naprawde, czasu na reakcje miales duzo, juz samo pomaranczowe swiatlo powinno cie sklonic do polozenia stopy na hamulcu, co w tej sytuacji ulatwilo by ci wyhamowanie jakbys w ogole ta bmw zauwazyl, a tutaj reakcji
@damw: Jestem świadomy ze walka z głupota nigdy sie nie kończy ale nie moge sie poddawać. Zawsze moge dopisać skrypcik ktory bedzie ukrywał ludzi z mojej prywatnej czarnej listy( ͡° ͜ʖ ͡°)