Wpis z mikrobloga

Pewnie większość Mirków już widziała dzisiejszą wrzutę z popisowym dzwonem @cwlmod
Prawilnie przypominam, że trzy tygodnie ten sam @cwlmod kłócił się i przekonywał, że jeździ szybko i bezpiecznie
No cóż, karma jednak jest kobietą, i to taką wyjątkowo wredną.

W dyskusji są nawet wzmianki o jego wcześniejszych stłuczkach (również widocznych na yt), gdzie jasno widać, że OP jednak troszkę minął się z prawdą w ich opisie (bezpieczne miejsce na poślizg - pas do włączania się do jezdni szybkiego ruchu, SERIO?)

I żeby nie było: absolutnie nikomu nie życzę źle i cieszę się, że wszystkie stłuczki skończyły się tylko szkodami materialnymi, a nie uszczerbkami na zdrowiu. Jednak niestety w Polsce jest kult #!$%@?, mit o jeździe SZYBKO ALE BEZPIECZNIE i przeświadczenie "co złego to nie mnie" i dopóki tak będzie, to nasze drogi będą niestety w niechlubnej czołówce Europy pod tym względem. Ledwie dzisiaj widzieliśmy zawracanie i włączanie się do ruchu pod prąd, ze zjazdu z autostrady.

Kolego @cwlmod: raz jeszcze, cieszę się, że nikomu nic się nie stało i jednocześnie apeluję do ciebie o więcej pokory i zdrowego rozsądku na drodze, bo czasem kwestia kto co mógł i do czego miał prawo to kwestia drugorzędna i warto odpuścić. Do trzech razy sztuka, następnym razem jak nie odpuścisz, może się to skończyć gorzej.
Z fartem!

Dla zainteresowanych linki do wpisów:
Wrzuta z dzwonem
[Dyskusja sprzed trzech tygodni](https://www.wykop.pl/wpis/46927887/czy-w-polsce-jest-jakis-kult-#!$%@?-wydaje-/)

WYKOP UPARCIE ZMNIEJSZA OBRAZEK DO STANU NIECZYTALNOŚCI, WIĘC W KOMENTARZU JEST LINK DO OBRAZKA.

#motoryzacja #polskiedrogi #kolizja #stluczka #shithappens #hyundai
dobrzecisiewydaje - Pewnie większość Mirków już widziała dzisiejszą wrzutę z popisowy...

źródło: comment_1581876455sdcQzbKwN820ixnlGFwtku.jpg

Pobierz
  • 195
  • Odpowiedz
@Rabusek: Chodziło mi o odniesienie się do tego co tam wypisywał o byciu wspaniałym kierowcą w konfrontacji z tym wydarzeniem z filmu, wjechaniem na żółtym i pisaniu że nie ma sobie nic do zarzucenia.
  • Odpowiedz
Miraski,
Dziekuje za pierwszy wykop o mnie ale cos głosowanie nie idzie dobrze i zaraz mnie zakopiecie.

Dziekuje za aktywne wypowiadanie sie w moich tematach i umożliwienie mi zbudowania solidnej czarnej listy.

Ci co maja olej w głowie śmieją sie z was razem ze mna( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@Voxen
@cwlmod
Czas reakcji jak w książkach 1s?
Super mój dziadek ma 0,3 s ja 0,2-0,3 s
Lepiej abyś z takim refleksem do auta ponownie nie wsiadał, zanim kogoś zabijesz.
  • Odpowiedz
@Rabusek
Czas reakcji był tragiczny, a przypominam, że to osoba która neguje ograniczenia prędkości itd.
Ewidentnie noe zrobił nic aby uniknąć wypadku.
  • Odpowiedz
To nagranie przypomina te, w których dzbany polują specjalnie na stłuczkę. Kolega nie wie co to znaczy zachować szczególną ostrożność (tak, nawet jak było zielone) albo zasada ograniczonego zaufania, sytuacji można było uniknąć, szczególnie biorąc pod uwagę jakim autem jechał "poszkodowany".

no właśnie O TO CHODZI w zasadzie ograniczonego zaufania. Musisz zakładać że inny kierowca może popełnić błąd, zresztą sam niejednokrotnie pisałeś że "w tym kraju nie umiejo jeździć hurt durr ludzie
  • Odpowiedz
@dobrzecisiewydaje: hahahahaha, kategoria złoto

Jak dobrze, że się z gościem nie wdałem w zbędną dyskusję pod tamtym wątkiem. Po co się bić słownie z kimś, kto wkrótce będzie miał zweryfikowane swoje umiejętności. I bach, MAMY TO xD

Nic tak nie cieszy jak czyjaś krzywda xD Jeżdżę szybko, ale bezpiecznie
  • Odpowiedz
@Shajo: z przytoczonego przez ciebie opisu wynika też, że: "Sygnałem do utraty zaufania i zwiększenia ostrożności mogą być wszelkie okoliczności (także atmosferyczne jak mokra droga)".
  • Odpowiedz
@dobrzecisiewydaje: To ja może napiszę co tam można zmierzyć na nagraniu.

Odległość od ostatniej strzałki kończącego się pasa, do końca przejścia dla pieszych to 99m, które samochód przejeżdża dokładnie w 5.00s, co daje średnią prędkość na tym odcinku 71km/h.

Żółte światło zapala się 1.73s przed wjazdem za linię zatrzymania (samochód jest wtedy 34m przed linią).
Prawdę mówiąc tego że podjął decyzję o przejeździe w tych warunkach bym się
  • Odpowiedz