Wpis z mikrobloga

@anonimek123456: wydaję miesięcznie na swój wygląd dużo więcej, niż moje dobrze wyglądające i ubierające się koleżanki. Na same owłosienie głowy idzie kilka stówek lekko. Jak o tym rozmawiamy, to są zdziwione, bo ich partnerzy lub inni faceci, z którymi miały styczność nie dbali za bardzo o siebie. Gdy odwiedzają mnie mama lub siostra, zwykle obie jednocześnie, to śmieją się ze mnie, że mam więcej kosmetyków niż one dwie łącznie. To prawda.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@janeeyrie: Nie ma racji, ani Ty. To super, że nie musimy mieć idealnie wydepilowanych nóg czy dopracowany makijaż, bo wiesz, na co dzień też tego nie robimy by wyglądać ładnie. Kobieta też może nałożyć wyprasowaną koszulę, spryskać się perfumami i będzie git. I tak jest wydepilowana, i tak by założyła makijaż. Chyba że normalnie tego nie robi, ale to zupełnie inny temat. Nie, nikt tego od was nie wymaga, same chcecie
I to jest właśnie gównomyślenie inceli. Jak to tak można płacić pieniądze za dbanie o siebie... idźta do fryzjera częściej niż co dwa miesiące za więcej niż 20 zł to będziecie wyglądali jak ludzie.


@anonimek123456: niby taki lewak "antyglobalista", "antykapitalista", a nie wie że z naturalnych produktów przy użyciu naturalnych narzędzi i z dostępem do informacji można zadbać o zdrowie i wygląd bez łożenia setek złotych w próżniacze przesiadywanie z plotkarami
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@janeeyrie:

Możecie sobie mówić "przecież nikt jej nie każe iść na depilację za 500 zeta", ale jak przyjdzie na randkę dziewczyna z widocznymi włosami pod pachami to chyba nie bardzo wam to pasuje.

Jednorazowa maszynka do golenia to ile, 2 zł?
Pastę cukrową też można na chacie zrobić w cenie cukru, kilku cytryn i gazu do podgrzania tego. Efekt lepszy niż w salonie, tylko trzeba chcieć obejrzeć kilka filmików na YT
ale jak przyjdzie na randkę dziewczyna z widocznymi włosami pod pachami to chyba nie bardzo wam to pasuje


@janeeyrie: jak ma takie 10 cm to dziwna sprawa, ale wątpię by jakiemuś mężczyźnie przeszkadzały zwykłe miliketrowe czy kilku milimetrowe odrosty ¯\_(ツ)_/¯