Wpis z mikrobloga

@#!$%@? Wykopałeś giga #p0lka xD

zdradzę ci ciekawe info, ten jej "koleś" vel mąż, to ją kilka razy przed ołtarzem zostawił! xD
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Snap-Dragon: Cieszę się, że jesteś bogata.
Osoba, której odpisywałem nic nie wspominała o usługach premium. Równie dobrze mógłbym napisać, że mężczyzna to nosi zegarek Patek Philippe i aby musi płacić kilkadziesiąt tysięcy, ale to nieprawda.
Tak samo jak twoja fryzura, nikogo to nie obchodzi, czy wydasz na nią 300, czy milion złotych, różnica dla przeciętnego mężczyzny pomiędzy długimi włosami (przynajmniej do ramion) jest znikoma.
@Reretos: chyba dawno nie byłeś u fryzjera, bo 3 stówki to cena standardowa za taką usługę. Na grouponie u bieda fryzjerów cena za samo ombre/baleyage włosów długich i to bez mycia i strzyżenia rozpoczyna się od 160 cebulionów czyli i tak 2 razy woęcej niż wasz barber( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Snap-Dragon:

chyba dawno nie byłeś u fryzjera

W zasadzie, to nigdy nie robiłem ombre.
Ale to nie ma znaczenia w tym przypadku. W poprzednim komentarzu źle się wyraziłem, ale chodzi o to, że sama taka fryzura jest produktem premium, a o nich nie rozmawiamy (ze względu na to, że odpowiadałem na komentarz, który dotyczył się podstawowych przygotowań).
Równie dobrze możesz w cenę utrzymania wliczać spa, drogie masaże, jakieś tony kremów, kosmetyki
@#!$%@?: Skoro kobieta liczy sobie depilację, która starczy na dłużej, niż same Walentynki (tudzież odzież), to proszę bardzo, wydatki faceta:
- samochód: 150 000 zł
- benzyna: 500 zł
- garnitur: 2000 zł
- koszula: 200 zł
- pasek: 200 zł
- buty: 400 zł
- mieszkanie: 400 000 zł